Chytrý špičkový marketing.
view counter

Sport

Co frčí - Jaké jsou nové fitness trendy?

Nejen v Austrálii se v poslední době hodně diskutuje o nutnosti zdravějšího životního stylu, kdy jde především o stravování a pohybové aktivity. Protože však mnohé jedince aerobik ani klasická posilovna nelákají,...

   celý článek »

Co frčí - Formovat postavu nám pomůže inteligentní zrcadlo?

Hodně lidí začíná dbát na zdravý životní styl a snaží se více sportovat. Toho se chytla řada firem, jež se specializují na vývoj a výrobu inteligentních doplňků, které mají uživatele podpořit, pomoci jim. V San Franciscu například vzniklo...

   celý článek »

Historie pokutového kopu

Desítka je pokutový kop ve fotbale. Říká se mu také jedenáctka, ovšem ve skutečnosti se nekope ani z desíti, ani z jedenácti, ale z 10,9728 metru neboli přesně ze 12 yardů. Historie pokutového kopu začíná u Williama...

   celý článek »

Cvičím. Cvičíš? Cvičme všichni.

S narůstajícím počtem civilizačních nemocí lékaři stále více a více doporučují svým pacientům změnu životního stylu. Jak si má s tímto zdánlivě jednoduchým úkolem člověk poradit? Dospělý člověk velmi obtížně mění své návyky. Proto většinou zůstává pouze...   celý článek »

Chůze s hůlkami není jen pro důchodce

Skoro na každém kroku můžeme potkat nějakého nadšence s dlouhými hůlkami. Nordic walking - doslovně přeloženo - severská chůze - by se dal zjednodušeně označit jako lidový sport pro všechny. Běžná chůze s dlouhými hůlkami k nám přišla z Finska a dá se...   celý článek »

HADE: Pohybová terapie (2)

Další složkou HADE terapie je terapie pohybová. Co nám o ní Petr Matuszek řekl? „Pohybová terapie není v našem případě prioritní formou výcviku, ale je nezastupitelná pro vlastní aktivaci klienta. Zároveň slouží jako ...   celý článek »

Buď fit s pohybem

Pravidelný pohyb není jen výbornou prevencí proti civilizačním chorobám, prostředek k udržení výborné fyzické kondice, ale je to také důležitý zdroj dobré zábavy a psychické pohody. Jestliže podzimní plískanice, sychravo, nečas nepřejí věnovat...   celý článek »

Buď fit s pohybem

Pravidelný pohyb není jen výbornou prevencí proti civilizačním chorobám, prostředek k udržení výborné fyzické kondice, ale je to také důležitý zdroj dobré zábavy a psychické pohody. Jestliže podzimní plískanice, sychravo, nečas nepřejí věnovat se tělesným aktivitám...   celý článek »

V mém mozku závodí správné myšlenky

Když jsem před pár lety začala jezdit na kole, nepřed - pokládala jsem, že by můj zájem o ně někdy přesáhl hranice příležitostné krátké vyjížďky. Ale postupně jsem se tak vytrénovala, že mě přátelé nabádali, abych ještě přidala a zkusila štěstí v závodě...   celý článek »

Výživa a sport kolem nás

Podívejte se kolem sebe všude samá reklama na výživové poradce, nebo na zdravé hubnutí. Je to zvláštní - proč je tedy kolem tolik tlouštíkú ? Změřte okem mladé slečny okolo dvacátého roku jejich života. Buď jsou to plnoštíhlé baculky...   celý článek »

Hubněte s letními sporty

Léto je ideálním časem, jak se zbavit nadbytečných kilogramů, dostat se do skvělé kondice. Zdravé úpravě jídelníčku nahrává široký sortiment tuzemské nabídky ovoce a zeleniny, jídlo by nemělo organismus energeticky zatěžovat. Spolu...   celý článek »

Cvičení, které navrací životní energii

Pět Tibeťanů představuje velmi účinnou sestavu cviků, při jejichž provádění se stimulují základní energetická centra v těle. Nárůst vnitřní energie způsobuje celkovou vitalitu organismu, zpomalení stárnutí, účinnou prevenci chorob. Cvičení pravděpodobně...   celý článek »

Pohyb, ale jaký?

Mnoho žen v touze po rychlém zhubnutí vsadí na drastické diety, při kterých se většinou dostavuje tak zvaný jojo efekt. To znamená, že po skončení radikálního dietního režimu se shozené kilogramy rychle naberou zpět. Hubnutí je třeba naplánovat jako dlouhodobý proces,...   celý článek »

Dukladna analyza českeho narodniho neuspěchu na ME 2012

Už když mě česky narodni tym povolal do Breslau, abych pomohl, věděl sem, že to nebude sranda. Pote, co sem jim po zapase s Ruskem pozbiral pasy a pohrozil, že je nepustim z Polska dodom, se trochu vzchopili, ale bylo jasne, že to neni konečně řešeni.   celý článek »

Proč nehubnete, když cvičíte?

Rozhodla jste se zatočit s neforemnou postavou a nadbytečnými kilogramy? Pořídila jste si permanentku do fitka, chodíte dvakrát týdně pravidelně cvičit, ale ručička na osobní váze se pohnula jen nepatrně? Něco zřejmě děláte špatně.   celý článek »