Chytrý špičkový marketing.
view counter

KULTURA, Literatura, Historie, Umění, Ostatní

Poradna u Andělské paní

Na vybrané dotazy odpovídá Lenka Mohammadi, Andělská paní (zabývá se výklady karet, čištěním formou SRT, technikou EFT, energetickými masážemi, andělskými terapiemi a léčením, pořádá osobní konzultace...   celý článek »

Bílá hora: rituál změnil dějiny Evropy!

Bitva na Bílé hoře úzce souvisí s pohanskými geomantickými rituály, s legendami kolem krále Artuše. Bylo pozadí bitvy ještě tajemnější? ednalo se o vyvrcholení i porážku spiknutí rosekruciánů a alchymistů? Bílá hora patřila oddedávna k předním...   celý článek »

Pozdrav psaný do hvězd

Každý z nás má aspoň jedno místo ve vesmíru, o kterém je přesvědčen, že je jeho opravdovým, láskyplným domovem. Někteří mají dvě taková místa a jsou i tací, kteří jich mají nepočítaně. Mezi ně jistě patřil také malíř Zdeněk Hajný,...   celý článek »

Zmizelý světadíl

V roce 1868 zavítal do tehdejší indické kolonie bystrý a vzdělaný důstojník James Churchward z Anglie. Mystická Indie ho zcela očarovala, dokonce navázal kontakt s jedním z mocných guruů, zasvěcenců. Nakonec se v zemi...   celý článek »

Co o nás prozradí datum narození?

Jednotlivá čísla nesou určité energie a mají své charakteristiky. I datum narození se tak odráží v povaze každého z nás. Numeroložka Hannah J. Nesvadba na základě své praxe vyvinula speciální karmickou numerologii...   celý článek »

Tajná stínová světová vláda (6)

Od říjnového čísla vás seznamujeme s celosvětovým spiknutím, které už téměř dvě stě let usiluje o světovládu. Kořeny vyrůstají z nejbohatších světových klanů Rotschildů, Rokefellerů, Lehmanů, Warburgů atd. Tyto klany mají na svědomí např. umělé...   celý článek »

Excalibr z Toskánska

Na rozdíl od britské pověsti, v níž budoucí král Artuš vytáhne z kamene meč, je italský Excalibr skutečný. Jen kolem něj nevznikla světoznámá legenda. Jeho příběh je docela prostý. Meč patřil rytíři z Galgana, který spravoval...   celý článek »

Závislost na Facebooku?

Vzpomenete si na den, kdy jste se nepřihlásili na Facebook? Otvíráte si ho i v zaměstnání? Nejste ve své kůži, když nemůžete chatovat, komentovat fotky, sledovat příspěvky? Podle vědců je používání Facebooku aktivitou...   celý článek »

Zvyšuje pozitivní myšlení inteligenci?

Optimisté to mají prokazatelně v životě snazší. Jsou šťastnější, zdravější, schopni uskutečňovat své cíle a lépe bojovat s problémy. Výsledky výzkumů italských vědců přinesly zajímavé poznání. Lidé pracující v týmu, kde vládne...   celý článek »

Přílišná zaměstnanost a lidské vztahy

Životní styl, ke kterému dnes běžně patří stres, nedostatek spánku a volného času, má negativní dopad nejen na zdraví, ale také na lidské vztahy. Studie ukazují, že rozvodovost v rodinách, kde partneři pracují na směny...   celý článek »

Rozpolcení Ukrajiny je důsledkem rozpolcení Evropy

Lidstvo na zemi se pomalu posunuje do stavu vypuknutí civilizační krize, protože kvůli nadspotřebě zdrojů planety docházejí některé těžební rezervy. Taková situace za stavu, kdy se mezinárodní politika řídí zákonem džungle, tj. vlády a přežití...   celý článek »

Dnes je žena mladá, jak dlouho chce - rozhovor s Petrou Janů

Motto: Lékař je autorita, kterou je nutné respektovat, a to děláme neradi. Do lidské přirozenosti patří napodobovat své idoly − osobnosti, které se proslavily na poli vědy, hudebním, či prknech, které znamenají svět nebo jako sportovní hvězdy… Posláním Ligy...   celý článek »

Jak to bylo s králem Artušem?

Fascinující mýtus vypráví o skutečné osobě, avšak velmi těžko identifikovatelné! První křesťanský král v keltské Británii… Legenda o Artuši vznikla v třeskutém středověku a do té temné doby vnesla kus světla. Artuš se stal symbolem rytířskosti a cti. Anglie...   celý článek »

Zázračné okurky

Nejčastěji se jí syrová v podobě chutného a osvěžujícího salátu. Okurka je nepostradatelnou surovinou v kuchyni, ale také v péči o krásu, neboť má na tělo skvělé účinky. Okurková dieta - Sto gramů okurky má jen 64 kJ. Kdo se chce zbavit...   celý článek »

Hovory s bohem (2)

Kniha N. D. Walsche, z níž uveřejňujeme krátké výňatky, se pokouší odpovědět na většinu otázek týkajících se života a lásky, smyslu a funkce lidí a lidských vztahů, dobra a zla, viny a hříchu, odpuštění a spásy, cesty k Bohu a cesty do pekla. Zamýšlí se nad konkrétním...   celý článek »