Chytrý špičkový marketing.
view counter

VZDĚLÁNÍ, Studium, Práce, Ostatní

Poznávání řádu stvoření (2)

Duchovní dimenze neboli dimenze věčnosti (trvalosti) se řídí zákony jako dimenze vibrací hmotnosti (vesmír) nebo jemnohmotnosti (záhrobí). Dokonce tyto jsou pouze analogií duchovních zákonů, jak o tom vypovídá staroegyptský Hermův výrok: „Jak...   celý článek »

Komunikace s vlastní duší (3)

Hlavním posláním naší duše ve fyzickém životě na zemi je naučit se milovat sama sebe. Jde tedy i o skutečné prožívání lásky v běžném každodenním životě, a to se projevuje zejména v našem rozhodování. Vždy máme svobodnou volbu a rozhodujeme se buď s...   celý článek »

Poznávání řádu stvoření (1)

Celá existující realita (stvoření) se skládá ze „superstrun“, které jsou vlastně nejmenším možným spojením kvanta energie a informace. Původcem všech těchto kvant energie i informace v kosmu je člověkem nepochopitelný, nedefinovatelný a nepojmenovatelný...   celý článek »

Mimořádně nadané děti

Mimořádně nadané děti většinou předběhnou své vrstevníky - dříve se naučí mluvit, číst, psát a počítat. Už toto začíná v mateřské škole, kde s nimi na jejich úrovni nikdo nediskutuje, nečte v encyklopediích atd. Často je tak velké nadání spojeno...   celý článek »

Ovládáte teleport?

Panem Štěpánem jsem byla dotázána, zda vyučuji na kurzech taky teleport. Že by měl zájem se to naučit. Zajímalo mě, co si pod pojmem teleport představuje, i proč by ho chtěl umět. Shodli jsme se na tom, že teleportem myslíme možnost ...   celý článek »

Planeta štěstí Jupiter a karmická Černá Luna

Paní Helena N. z Lomnice píše: „O planetě Jupiter se hovoří v souvislostí se štěstím. V poslední době se také hodně diskutuje o významu Černé Luny (Lilith), která má údajně osudový význam. Je možné sdělit, jak jsou tyto dva astrologické fenomény postaveny...   celý článek »

Komunikace s vlastní duší (2)

Poté, co jsme se učili naslouchat svému tělu, což je nezbytné pro zdraví a fyzickou pohodu, se zaměříme na komunikaci s vlastní duší, neboť právě v ní nalezneme příčiny všeho, co se nám realizuje v životě i co se projeví na těle v podobě bolestí a nemocí....   celý článek »

Bhante Y. Wimala -– posel míru ze Srí Lanky

Jeho Svatost dalajlama o něm napsal: „Bhante Wimala je théravádový buddhistický mnich ze Srí Lanky, který tráví svůj čas cestováním a vyučováním v duchu mnichů z dob Buddhových. Ať jde kamkoli, vždy přitahuje velké množství posluchačů, neboť Buddhovo...   celý článek »

Celý život máme v dlaních…

Marin Dobrev pochází z Bulharska, narodil se v severním Bulharsku, ale dlouhé roky žije v České republice. Známá jasnovidka Vanga byla prý něco jako jeho prateta, sám se ovšem zabývá chiromantií - tedy čtením z ruky. Na základě své padesátileté...   celý článek »

Jak si lépe zapamatovat text

Jestliže chceme aktivně zvýšit příjem informací, musíme naši pozornost dále rozvíjet a cvičit. Většina lidí nezapomíná, jen si nedají práci s tím, aby si lépe pamatovali. Hybnou silou učení je zájem. Obecně totiž platí, že to, co nás baví, lépe...   celý článek »

Komunikace s vlastní duší (1)

V minulých článcích jsme se zabývali komunikací s tělem a nyní se zaměříme na komunikaci s vlastní duší. Naslouchat svému tělu je nezbytné pro zdraví a fyzickou pohodu a přináší dlouhý a spokojený život. Vše, co se odehrává v duši (v naší psychice), ...   celý článek »

Klamy ze záhrobí

V dřívějších dobách bylo úkazů setkání se zemřelými a jejich projevů včetně strašení mnohem více, protože lidstvo bylo senzitivnější. Sílící egoismus uzavírá auru lidí jemnějším vlivům a izoluje je od neviditelného...   celý článek »

Zdravá kancelář

Možná vám někdo závidí práci v kanceláři. Ale i osm hodin strávených za počítačem, v teple, může být při stereotypní práci, v přítomnosti hysterického a maximalistického šéfa nebo nesympatické kolegyně hotovým utrpením.   celý článek »

Stres několikrát týdně

Jak vyplývá z průzkumu společnosti GfK Czech, stresem z práce trpí čtyři z deseti Čechů a více než polovina z nich několikrát do týdne. Mezi největší spouštěče stresu patří mezilidské vztahy na pracovišti, nepřiměřené...   celý článek »

Projevují se nám zemřelí?

Christian Morgenstern napsal: „Všechna tajemství před námi leží úplně odhalená. To jen my se při jejich poznávání dělíme podle svých schopností na různé stupně, od kamene až po zasvěcence. Neexistuje žádné tajemství samo o sobě, existují jen nezasvěcenci všech...   celý článek »