Chytrý špičkový marketing.
view counter

VZDĚLÁNÍ, Studium, Práce, Ostatní

Komunikace s vlastní duší (4)

Procházíme spolu způsoby, jakými můžeme komunikovat se svou duší. Smyslem našeho života zde na zemi je naučit se lásce k sobě a k tomu je nezbytné poznat se a naplnit své životní poslání. Jeho obsah je uložen v nevědomé části duše a v...   celý článek »

Poznávání řádu stvoření (3)

Pokračujme ve sledování Ježíšova putování mezi lidmi, díky zachycení jeho konání a výroků zapisovateli, z nichž se nejlépe zachovaly zápisy evangelistů Matouše, Marka, Lukáše, Jana a Tomáše. Z jejich zpráv budu pokračovat v pokusu vystižení...   celý článek »

Poznávání řádu stvoření (2)

Duchovní dimenze neboli dimenze věčnosti (trvalosti) se řídí zákony jako dimenze vibrací hmotnosti (vesmír) nebo jemnohmotnosti (záhrobí). Dokonce tyto jsou pouze analogií duchovních zákonů, jak o tom vypovídá staroegyptský Hermův výrok: „Jak...   celý článek »

Komunikace s vlastní duší (3)

Hlavním posláním naší duše ve fyzickém životě na zemi je naučit se milovat sama sebe. Jde tedy i o skutečné prožívání lásky v běžném každodenním životě, a to se projevuje zejména v našem rozhodování. Vždy máme svobodnou volbu a rozhodujeme se buď s...   celý článek »

Poznávání řádu stvoření (1)

Celá existující realita (stvoření) se skládá ze „superstrun“, které jsou vlastně nejmenším možným spojením kvanta energie a informace. Původcem všech těchto kvant energie i informace v kosmu je člověkem nepochopitelný, nedefinovatelný a nepojmenovatelný...   celý článek »

Mimořádně nadané děti

Mimořádně nadané děti většinou předběhnou své vrstevníky - dříve se naučí mluvit, číst, psát a počítat. Už toto začíná v mateřské škole, kde s nimi na jejich úrovni nikdo nediskutuje, nečte v encyklopediích atd. Často je tak velké nadání spojeno...   celý článek »

Ovládáte teleport?

Panem Štěpánem jsem byla dotázána, zda vyučuji na kurzech taky teleport. Že by měl zájem se to naučit. Zajímalo mě, co si pod pojmem teleport představuje, i proč by ho chtěl umět. Shodli jsme se na tom, že teleportem myslíme možnost ...   celý článek »

Planeta štěstí Jupiter a karmická Černá Luna

Paní Helena N. z Lomnice píše: „O planetě Jupiter se hovoří v souvislostí se štěstím. V poslední době se také hodně diskutuje o významu Černé Luny (Lilith), která má údajně osudový význam. Je možné sdělit, jak jsou tyto dva astrologické fenomény postaveny...   celý článek »

Komunikace s vlastní duší (2)

Poté, co jsme se učili naslouchat svému tělu, což je nezbytné pro zdraví a fyzickou pohodu, se zaměříme na komunikaci s vlastní duší, neboť právě v ní nalezneme příčiny všeho, co se nám realizuje v životě i co se projeví na těle v podobě bolestí a nemocí....   celý článek »

Bhante Y. Wimala -– posel míru ze Srí Lanky

Jeho Svatost dalajlama o něm napsal: „Bhante Wimala je théravádový buddhistický mnich ze Srí Lanky, který tráví svůj čas cestováním a vyučováním v duchu mnichů z dob Buddhových. Ať jde kamkoli, vždy přitahuje velké množství posluchačů, neboť Buddhovo...   celý článek »

Celý život máme v dlaních…

Marin Dobrev pochází z Bulharska, narodil se v severním Bulharsku, ale dlouhé roky žije v České republice. Známá jasnovidka Vanga byla prý něco jako jeho prateta, sám se ovšem zabývá chiromantií - tedy čtením z ruky. Na základě své padesátileté...   celý článek »

Jak si lépe zapamatovat text

Jestliže chceme aktivně zvýšit příjem informací, musíme naši pozornost dále rozvíjet a cvičit. Většina lidí nezapomíná, jen si nedají práci s tím, aby si lépe pamatovali. Hybnou silou učení je zájem. Obecně totiž platí, že to, co nás baví, lépe...   celý článek »

Komunikace s vlastní duší (1)

V minulých článcích jsme se zabývali komunikací s tělem a nyní se zaměříme na komunikaci s vlastní duší. Naslouchat svému tělu je nezbytné pro zdraví a fyzickou pohodu a přináší dlouhý a spokojený život. Vše, co se odehrává v duši (v naší psychice), ...   celý článek »

Klamy ze záhrobí

V dřívějších dobách bylo úkazů setkání se zemřelými a jejich projevů včetně strašení mnohem více, protože lidstvo bylo senzitivnější. Sílící egoismus uzavírá auru lidí jemnějším vlivům a izoluje je od neviditelného...   celý článek »

Zdravá kancelář

Možná vám někdo závidí práci v kanceláři. Ale i osm hodin strávených za počítačem, v teple, může být při stereotypní práci, v přítomnosti hysterického a maximalistického šéfa nebo nesympatické kolegyně hotovým utrpením.   celý článek »