Chytrý špičkový marketing.
view counter

ZDRAVÍ, Léčitelství, Strava, Věda, Psychologie

Chcete donosit zdravé dítě?

Kyselina listová hraje jednu z nejdůležitějších rolí v období, kdy se žena snaží otěhotnět a donosit zdravé dítě. Bohužel ani při dostatečné konzumaci tohoto vitamínu ještě žena nemusí mít vyhráno. Velmi záleží, zda se kyselina...   celý článek »

Bylinky na každou chorobu - Petržel nepatří jen do polévky

Nepatří jen do polévky, ale je také skvělým přírodním lékem. Všechny části rostliny obsahující silici, jejíž hlavní součástí je apiol. Čerstvé listy mají vysoký obsah vitaminu C. Petržel zahradní je také bohatá například na vlákninu, železo,...   celý článek »

Věřte síle kamenů

Na léčivé účinky krystalů věří lidstvo od nepaměti. Kameny ale mohou přinášet nejen dobré zdraví, ale jejich vibrace umí přilákat do života úspěch, lásku, harmonii, zmírnit nepohodu. Možná budete překvapení, co všechno dokáží...   celý článek »

Příběhy z grafologie (14)

Dvaatřicetiletý Václav z Kralup se přihlásil ke studiu na vysoké škole. Nyní má však obavy, že technicky náročné studium nezvládne. Prodělal dost složitý život a vyzkoušel i drogy. Je dosud svobodný. Mimo jiné ho znepokojilo to,...   celý článek »

Poradna věštkyně (18)

Proč mne moje žena ovládá? O radu mě požádal pan Lukáš, který se mi svěřil, že jeho žena Alice je poznamenaná lhaním, honbou za penězi, ziskem a požitky. Postupem času se u ní začaly projevovat i násilnické sklony. Dle mého názoru má...   celý článek »

Poradna EFT

Tato poradna je zaměřena na téma hojnosti, neboť je častým tématem terapií a dotazů. Chtěla jsem se zeptat, zda si nějak neblokuji příjem peněz... Mám pocit, že zcela nevyužívám svůj potenciál, mohu vydělávat více, ale když se mi to náhodou...   celý článek »

Spánková opilost

Spánková opilost by se dala označit za stav nedokonalého probuzení. Ten je provázen značnou dezorientací, zpomalenými reakcemi či nekoordinovanými pohyby. Dotyčný tak může působit dojmem, že je opilý. Ke spánkové opilosti nejčastěji...   celý článek »

Bylinářova poradna - stařecká demence

Je možné pomocí bylin předejít stařecké demenci? V tomto směru mají velký význam především antioxidanty, které významně zpomalují stárnutí buněk. Mezi nejúčinnější antioxidanty, které se přirozeně vyskytují v lidském těle, patří např. superoxid...   celý článek »

Svědění pokožky

Paní Zdena z Berouna se ptá: „Máte nějaký recept na svědění kůže? Nikdy jsem netrpěla na ekzémy a podobně, ale v poslední době mě často svědí kůže, a nejen na rukou. Přitom se mi ale vyrážka neobjevuje…“ Co nám k tomuto problému řekla...   celý článek »

Bylinky na každou chorobu - Šalvěj zklidní organismus

Již ve starověkém Římě patřila mezi nejvyhledávanější léčivé rostliny. Byla součástí tajemných lektvarů a vykuřovadel, sloužila při magických rituálech. Ve středověku byla nazývána Salvatrix - spása, neboť se s ní léčily...   celý článek »

Strašák cholesterol - Snížit se dá i bez léků

Usazování tuku v cévách vede k závažným zdravotním problémům, jako je ateroskleróza, infarkt myokardu, k řadě dalších civilizačních onemocnění. Pokud potřebujeme snížit hladinu cholesterolu v krvi, obvykle lékař doporučí...   celý článek »

Detoxikace před otěhotněním

V dnešní době se většina dětí rodí po zralé úvaze rodičů, kteří probírají, zda vše zvládnou jak po ekonomické, tak po organizační stránce. Když se plánujících rodičů zeptáte, co je pro ně v tomto ohledu nejdůležitější, tak každý odpoví, že zdraví...   celý článek »

Léčení civilizačních chorob (CCH) a potlačování imunity

Název článku vznikl pod dojmem zděšení, které ve mně vyvolal dotaz pacientky, zda je správné, když u její kombinace onemocnění (karcinom prsu a ekzém) volí kožní lékařka po konzultaci s imunologem u léčení ekzému imunosupresi...   celý článek »

Tajné starodávné učení súfijských mnichů: Enneagram vztahů (2)

V minulém článku jsme si připomněli, co před staletími vypozorovali súfijští mniši, kteří dokonale zmapovali povahy nás lidí. A není to ledajaký sumář lidských povah, nýbrž sonda mířící k samé podstatě lidského bytí – k přemýšlení,...   celý článek »

Základní barva aury a naše povolání

Nejprve bych vám ráda osvětlila, co si představuji pod pojmem ZÁKLADNÍ BARVA AURY vzhledem k našemu povolání, tedy k tomu, k čemu nás naše duše volá. Vnímám to jako základní vibraci, tedy naladění schopností...   celý článek »