ict Pro - kurzy, školení, konzultace
view counter

VZDĚLÁNÍ, ZDRAVÍ, Doplněk radí, Co-kdy-kde, DOPLNĚK, BYDLENÍ, Zahrada, Dům, Ostatní, Příroda, Cestování, Ostatní, Ostatní, KULTURA, HOBBY, VĚDA A TECHNIKA, ZAJÍMAVOSTI, Literatura, Sport, Historie, Vaření, Umění, Vesmír, Výzkum, Doprava, Studium, Práce, Ostatní, Ostatní, Ostatní, Léčitelství, Strava, Věda, Psychologie, FINANCE, PODNIKÁNÍ, Peníze, Podnikání, Domácí, Zahraniční

Nábor do klubu akrobatického rock and rollu

Náchodský klub provádí nábor chlapců a dívek od 5 let.   celý článek »

Útěchu zarmouceným poskytne střílecký hřbitov

Kontroverzní barokní epocha zanechala v našich zemích rozporuplnou pověst. Z jedné strany znamenala tuhou rekatolizaci doprovázenou doživotním exilem mnoha vynikajících osvícených osobností z řad církevních...   celý článek »

Superpotraviny (3)

Již potřetí se podíváme na potraviny, které nám přinášejí skutečný užitek. Fazole - Skupina: všechny druhy fazolí, cizrna, čočka, hrách a hrášek. Doporučení: nejméně ½ šálku týdně Fazole jsou skvělou potravinou a...   celý článek »

Které astrologické aspekty vypovídají o smrti?

Čtenář Miloš R. z Jablonecka nás požádal: „Můžete napsat, které prvky v horoskopu vypovídají o konci života? Dokážou astrologové z horoskopu vyčíst délku života?“ Astrolog Richard Stříbrný k tomu říká: „Co se týká...   celý článek »

Energií nabitá místa v Praze

Míst s pozitivními zónami, především psychosomatickými, duchovními, je v Praze víc než dost. Na některá z nich jsme se vypravili se zkušeným psychotronikem a zjišťovali, zda tu opravdu člověk pookřeje… Vítězem našeho testu se stal bájný...   celý článek »

Pozvánka na akce a přednášky v Červeném Kostelci

Dobrý den v novém školním roce. Čas se naplnil a řád (neřád jeden) nás zase obestoupil ze všech stran. :-) Aby nám z těch povinností bylo jenom krásně můžeme zařídit jen a jen my...

Víte, že …

Soren Kierkegaard, vážený dánský filozof, považoval sexuální vztahy za něco odporného? „Má deprese,“ řekl jednou ve světlé chvilce, „je ta nejvěrnější milenka, jakou jsem kdy poznal.“ Jenže ve svých čtyřiadvaceti letech se zamiloval...   celý článek »

Ostrov na schodech

Maličký ostrov Alicudi (5,2 km²) je nejvzdálenější z Liparských ostrovů. Tvoří jej pouze dokonale vytvarovaný sopečný kužel Filo dell´Arpa (675 m.n.m.). Původní starověký název zněl Ericussa, ovšem v průběhu století ho změnili Římané...   celý článek »

Věda a výzkum krátce (197)

V Dánsku se uskutečnila a rozsáhlá analýza DNA zaměřená na dobu bronzovou. Experti zpracovali genom více než stovky dávných lidí, jejichž ostatky byly nalezeny na území Asie a Evropy. Díky studii bylo zjištěno, že už před 5 000 lety...   celý článek »

Zhypnotizovaná společnost

Jeden ze systémů ovlivňování lidstva se dá přirovnat k hypnotizaci. Většina lidí je v této naší realitě do značné míry ve stavu, který se podobá situaci, kdy jsou zhypnotizovaní. Proces hypnotizace lidstva je velmi dlouhodobý. Tímto...   celý článek »

Sochy Buddhy zůstaly nedotčeny

V neděli 26. prosince 2004 postihlo oblast západního pobřeží indonéského ostrova Sumatra podmořské zemětřesení, následované vlnou tsunami. Zemětřesení bylo způsobeno subdukcí (jev, kdy se jedna litosférická...   celý článek »

Strach z pavouků

Arachnofobie je chorobný, úzkostný až panický strach z pavouků a bývá velmi často výsledkem neznalosti. Odborníci zabývající se populací pavouků tvrdí, že pouze 0,2 procenta pavouků na celém světě je nebezpečných pro člověka. Ve svém...   celý článek »

Dana Bufka (USA): kabala – dávná moudrost

Původem rodačka z Prahy žije a pracuje od roku 1980 v USA. Studovala The Kabbalah Center v Los Angeles, kde byl jejím učitelem Rabbi Chaim Solomon. Dále absolvovala studium jasnozřivosti, práce s energií a ...   celý článek »

Okénko Ladislava Mušky - Máme rádi zvířata

Nejen proto, že jsou chlupatá a mají pěknou srst. Zvířata totiž mají i duši. Někteří vědci o tom sice pochybují, ale chovatelé zvířecích miláčků jsou o tom přesvědčeni a vědí, že se s nimi dá dobře komunikovat, jen se musíte naučit...   celý článek »

Jasnovidný farář ze Šumavy

Páter František Ferda, jasnovidný farář ze Sušice, se již v časech svého působení stal žijící legendou. Narodil se 31. března 1915 ve Spáleném Poříčí na Plzeňsku a jeho život byl velmi pohnutý.   celý článek »