Chytrý špičkový marketing.
view counter

VZDĚLÁNÍ, ZDRAVÍ, Doplněk radí, Co-kdy-kde, DOPLNĚK, BYDLENÍ, Zahrada, Dům, Ostatní, Příroda, Cestování, Ostatní, Ostatní, KULTURA, HOBBY, VĚDA A TECHNIKA, ZAJÍMAVOSTI, Literatura, Sport, Historie, Vaření, Umění, Vesmír, Výzkum, Doprava, Studium, Práce, Ostatní, Ostatní, Ostatní, Léčitelství, Strava, Věda, Psychologie, FINANCE, PODNIKÁNÍ, Peníze, Podnikání, Domácí, Zahraniční

Dino sapiens

V historii světa dinosaurů jsou prázdná místa, nálezy jejich ostatků jsou i geograficky rozmístěny nerovnoměrně. Zachovalé fosilie máme jen z prostředí, které bylo pro fosilizaci vhodné - těla zapadla do bahna...   celý článek »

Co hledají ve vesmíru?

Podle investigativního žurnalisty Boba Fletchera nechali vrcholní představitelé katolické církve v severní Arizoně postavit astronomickou observatoř, která technologicky patří k nejlépe vybaveným na světě. Muselo je to stát...   celý článek »

Kraniosakrální terapie

Kraniosakrální terapie je velmi jemná manuální metoda ke zlepšení funkce kraniosakrálního systému. Co to je kraniosakrální systém? Tento systém tvoří společně všechny membrány, které obklopují a chrání centrální nervový systém,...   celý článek »

DPH elektronicky výkladem GFŘ

Generální finanční ředitelství zveřejnilo výklad k elektronickému podání v oblasti DPH od 1. ledna 2014, které se týká i přiznání za rok 2013 učiněná v roce 2014. Upozorňuje na výjimky, kdy i osoby bez obecné povinnosti elektronických podání musí podávat...   celý článek »

Billboardové „štěstí“ a ohniska obnovy

Jedu autem a zírám. Objevily se kolem silnic billboardy s nečekaným textem – NECHŤ JSOU VŠECHNY BYTOSTI ŠŤASTNÉ. Při prvním spatření toho mi zakmitla lehká známka dojetí. Ušlechtilost se tu přímo vyjímá. Snad až moc. Brzy mne dojetí přešlo...   celý článek »

Černý bez a jeho kouzelná moc

Příroda působí na člověka a on zase na přírodu. Obklopuje člověka a člověk prochází přírodou. Ať chce nebo nechce, musí s ní žít, musí na ni reagovat. Dnes budeme psát o černém bezu, protože se často v blízkosti člověka nachází, a to podle přírodních...   celý článek »

Sušené ořechy jako čerstvé

Sušená ořechová jádra vlašských a lískových ořechů mají velkou nevýhodu - jsou obalena houževnatě přisedlou tenkou slupkou, obsahující mnoho tříslovin a hořkých látek, které po požití většího množství sušených ořechů, zejména vlašských, působí nepříjemné pálení...   celý článek »

Nejčastější chyby při podání daňového přiznání

Připravili jsme pro vás přehled sedmi nejrozšířenějších chyb, kterých se živnostníci a firmy v Česku při podání daňového přiznání dopouštějí. Zároveň nabízíme postup, jak chybně podané daňové přiznání napravit...   celý článek »

Anturie kvete celý rok

Patří k poměrně nenáročným tropickým rostlinám, které kvetou po celý rok. Je to vděčná pokojová květina s nepříliš vysokými nároky. Světlo - Původem je z Jižní Ameriky, kde rostou stovky druhy anturií ve stínu velkých stromů. Stanoviště...   celý článek »

Chytré a levné nápady

Naši předci měli spoustu chytrých, a přitom jednoduchých rad, jak si ulehčit práci v kuchyni, domácnosti. Nechte se inspirovat několika tipy: Bohatě zdobené krémové dorty mají sklon se rychle kazit. Proto zkuste do máslové náplně.   celý článek »

Vybrané věcné změny na daních z příjmů právnických a fyzických osob

Od 1. 1. 2014 došlo k řadě změn, které by neměly zůstat bez povšimnutí. Zvýšení snižující položky na poskytnuté bezúplatné plnění. V případě, že poplatník poskytne za stanovených podmínek bezúplatné plnění (dar) na stanovené účely, zvyšuje se ...   celý článek »

Může informační detoxikační medicína vyřešit bolesti hlavy?

Bolest je nepříjemným pocitem, který doprovází zranění, mnohé nemoci a potíže. Nemůžeme však na ni pohlížet pouze negativně, protože je to zároveň velmi důležitý signál pro naše tělo. Říká nám, že něco není v pořádku, a nutí nás k nějaké změně, která by...   celý článek »

Nebezpečné vody oceánů

Jak nebezpečné jsou vody oceánů? Existují asi čtyři stovky druhů žraloků, ale jen pět z nich útočí na člověka. Každoročně vstoupí do moře miliony lidí, ale jen sedmdesát až sto z nich se stane obětí žraločích zubů.   celý článek »

O ženách ve zkratce

Našla jste si novou lásku, ale máte strach, co si o vašem novém partnerovi pomyslí kamarádky a známí? Zmocňují se vás pochybnosti, jak se zachováte, když vašeho milého nepřijmou a budou k němu mít sto a jednu...   celý článek »

Ženy ve zkratce (2)

Vytvořte si šťastný domov. Víte, jak na to, aby byl váš domov harmonický, spokojený, šťastný? Určitě k tomu nestačí každodenní teplé večeře, sexuální hrátky v ložnici nebo společné zážitky s partnerem. Podle psychologů partnerské vztahy do značné míry...   celý článek »