Chytrý špičkový marketing.
view counter

VZDĚLÁNÍ, ZDRAVÍ, Doplněk radí, Co-kdy-kde, DOPLNĚK, BYDLENÍ, Zahrada, Dům, Ostatní, Příroda, Cestování, Ostatní, Ostatní, KULTURA, HOBBY, VĚDA A TECHNIKA, ZAJÍMAVOSTI, Literatura, Sport, Historie, Vaření, Umění, Vesmír, Výzkum, Doprava, Studium, Práce, Ostatní, Ostatní, Ostatní, Léčitelství, Strava, Věda, Psychologie, FINANCE, PODNIKÁNÍ, Peníze, Podnikání, Domácí, Zahraniční

Nábor do klubu akrobatického rock and rollu

Náchodský klub provádí nábor chlapců a dívek od 5 let.   celý článek »

Ředkvička pro zdraví

Nejvíc vitaminů má teď na jaře. Je to vhodná zelenina pro redukční dietu a udržení štíhlé linie, ale významnou roli může sehrávat v prevenci. Obsahuje důležité minerální látky, a to zejména draslík, fosfor, hořčík, železo, vápník, zinek...   celý článek »

Kráva místo psa

Když se řekne domácí mazlíček, většině lidí se vybaví pes, kočka nebo opeřenec v kleci. V jedné indické rodině se jím stala kráva. Slyší na jméno Manikyam a svou velikostí se vyrovná maximálně labradoru nebo německému ovčáku.   celý článek »

Aztécký tanec a Temazcal s aztéckým šamanem Xolotlem

Svět dávných Mayů, Toltéků, Inků i Aztéků vždy fascinoval nejen mne, ale všechny hledače dávných zapomenutých tradic a časů. Ostatně během svých cest po Střední Americe se setkávám s potomky Mayů, ale i s jejich indiánskými...   celý článek »

Novela zákona o pohonných hmotách k 1. 7. 2015

Novela zákona byla v Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR projednávána jako Sněmovní tisk č. 417 a v Senátu Parlamentu ČR jako Senátní tisk č. 82, s předpokládanou účinností od 1. 7. 2015. ...   celý článek »

Bylinky na každou chorobu - Majoránková medicína

Majoránka zahradní se k nám dostala až z Jeruzaléma. Voněkras, tedy majoránka zahradní, je jednoletou kulturní rostlinou. Má větvenou lodyhu, hustě olistěnou, její listy jsou tvaru vejčitého, celokrajné, výrazně žláznaté...   celý článek »

Máte pocit, že nic nestíháte?

Vymlouváte se neustále na nedostatek času? Máte pocit, že vám povinnosti přerůstají přes hlavu, že nic nestíháte? Nevěšte hlavu! Abyste byli výkonnější, rychlejší a pružnější, nechte se inspirovat několika tipy:...   celý článek »

Věřte síle kamenů - smaragd

Na léčivé účinky krystalů věří lidstvo od nepaměti. Kameny ale mohou přinášet nejen dobré zdraví, ale jejich vibrace umí přilákat do života úspěch, lásku, harmonii. Smaragd měl v dávném léčitelství velkou...   celý článek »

ČSN EN 50110-1 ed. 3 - Obsluha a práce na elektrických zařízeních

Po zrušení platnosti české technické normy ČSN 34 3100 byla problematika činností na elektrických zařízeních řešena mezinárodní technickou normou ČSN EN 50110 Obsluha a práce na elektrických zařízeních v...   celý článek »

Věřte síle kamenů - Růženín přitahuje romantickou lásku

Na léčivé účinky krystalů věří lidstvo od nepaměti. Kameny ale mohou přinášet nejen dobré zdraví, ale jejich vibrace umí přilákat do života úspěch, lásku a harmonii. Možná budete překvapeni, co všechno dokáží.    celý článek »

Co (ne)víte o lilku

Podlouhlé hruškovité plody s lesklou fialovou slupkou, ať již oválné nebo kulaté, nesmějí obvykle chybět v asijských, blízkovýchodních ani středomořských kuchyních. Lilek je neodmyslitelnou součástí indického kari...   celý článek »

Výchova nevýchovou (1)

Před časem se ke mně dostala informace o kurzu, který je zaměřený na výchovu dětí zcela jiným způsobem, než jsme zvyklí. Protože jsem matka dvou dětí a při své práci terapeutky často s dětmi i rodiči pracuji, velmi mě téma zaujalo...   celý článek »

Zdravé jídlo jako prevence chorob

Lékaři již přicházejí na to, že základním kamenem odolnosti organismu proti nemocem je zdravé jídlo. Pokud tělu dodáte všechno potřebné k tomu, aby si udrželo dobrou obranyschopnost, je skoro vyhráno. V podstatě to lze...   celý článek »

Egyptské lékařství předběhlo dobu

Už Homér o Egypťanech napsal, že „každý byl lékařem, a to zkušenějším než léčitelé jiných národů“. Vědci, kteří rozluštili hieroglyfické texty, se shodují v přesvědčení, že Homér a další antičtí autoři výjimečně vůbec...   celý článek »

Obdivuhodná ztracená města - Copán

Mezi jeden z nejpodivuhodnějších výtvorů zaniklých civilizací patří mayský městský stát Copán. Města se nacházela na území Mexika, Guatemaly a Hondurasu a po staletí byla skryta v hustém porostu tropického...   celý článek »