Chytrý špičkový marketing.
view counter

Masérské, rekondiční, regenerační a sportovní služby

                                                    (Martin Horák – Náchod)

 

 

Dovolte, abych se vám představil. Jmenuji se Martin a jsem z Náchoda. Vyučil jsem se kuchařem, jako dospělák jsem si dodělal potravinářskou průmyslovku. Jako aktivní sokol jsem si dodělal všechny možné i nemožné zkoušky a nyní jsem trenérem všestrannosti II. třídy.

Po absolvování zkoušek z anatomie a fyziologie jsem změnil obor a nyní se věnuji masérské práci. Mezi moji specializaci patří sportovní masáže, Dornova metoda a lymfodrenáže. Pracuji nejenom jako masér, ale i jako osobní trenér. Rád bych se s vámi podělil o osobní zkušenosti z těchto oblastí, kterými jsem prošel.

 

 

masazehorak@atlas.cz

www.masaze-nachod-horak.cz

tel.: 731 626 183

 

 

 


 

Výživa a sport kolem nás

view counter
Podívejte se kolem sebe všude samá reklama na výživové poradce, nebo na zdravé hubnutí. Je to zvláštní - proč je tedy kolem tolik tlouštíkú ?
Změřte okem mladé slečny okolo dvacátého roku jejich života. Buď jsou to plnoštíhlé baculky nebo proutky, které jsou málem průhledné. Sedět hodinu u výživového poradce, který vám draze placenou hodinu jenom sestavuje jídelníček pak vám dá cviky na doma a nic o vás neví, je jenom ztráta času.
Musíte si uvědomit, že i v této zrychlené době je potřeba i jiný pohyb než ten váš v práci. Malinko upravit stravu a nechtít všechno hned. Vždyť extrémní hubnutí vám může poškodit organismus.
Ideální hubnutí např. u 100 kg jedince v prvních šesti týdnech je 0,5kg za týden. Potom samozřejmě už méně záleží na vytrvalosti hubnoucího...             celý článek 

Proteiny

Jedná se o vysokomolekulární látky, proteiny lidského těla jsou k složené asi z 20 aminokyselin.

• Jsou součástí všech buněk organizmu a musí být neustále obnovovány.
• Tvorba vlastních bílkovin je závislá výhradně na jejich příjmu z potravin.
• Bílkoviny jsou jediným zdrojem dusíku a síry, které nejsou obsaženy v ostatních živinách.  

celý článek

 

 

 

 


 

PřílohaVelikost
vyzivasport.ppt668 KB
view counter