ict Pro - kurzy, školení, konzultace
view counter
Dnes je Středa - 27. srpen 2014, svátek má  Otakar ,  zítra Augustýn

Vítejte na Doplnek.com

Špinavá voda vás může přivést na ušní!

Zánět zvukovodu vzniká infekcí jeho kůže. Infekce může být virová, bakteriální či plísňová. Často je příčinou onemocnění ucpání zvukovodu mazem (vlivem nesprávného čištění, viz prevence) s následným usídlením infekce.   celý článek »

Zmizelý světadíl

V roce 1868 zavítal do tehdejší indické kolonie bystrý a vzdělaný důstojník James Churchward z Anglie. Mystická Indie ho zcela očarovala, dokonce navázal kontakt s jedním z mocných guruů, zasvěcenců. Nakonec se v zemi...   celý článek »

Kouzelné lampy z Itálie

V roce 1550 na ostrově Nisida v Neapolském zálivu objevil jakýsi rolník vchod do staré římské krypty. Svolal pár sousedů a společně odstranili těžký kamenný poklop. Těšili se, že nalezené cennosti prodají a přilepší si na živobytí. Zapálili pochodeň a opatrně...   celý článek »

Poznávání řádu stvoření (2)

Duchovní dimenze neboli dimenze věčnosti (trvalosti) se řídí zákony jako dimenze vibrací hmotnosti (vesmír) nebo jemnohmotnosti (záhrobí). Dokonce tyto jsou pouze analogií duchovních zákonů, jak o tom vypovídá staroegyptský Hermův výrok: „Jak...   celý článek »

Co o nás prozradí datum narození?

Jednotlivá čísla nesou určité energie a mají své charakteristiky. I datum narození se tak odráží v povaze každého z nás. Numeroložka Hannah J. Nesvadba na základě své praxe vyvinula speciální karmickou numerologii...   celý článek »

Je krize zažehnána?

Pan Ludvík N. z Novoborska redakci požádal: „Můžete zjistit u nějakého astrologa, jestli už je ekonomická krize konečně za námi a finančně na tom začneme být lépe?“   celý článek »

Změňte své myšlení - změníte tím život

Celoživotní zkamenělé myšlení a bezmyšlenkovité dodržování zažitých pravidel a zákonů nás drží v zajetí a maří naše záměry, a to často do takové míry, že si vůbec neuvědomujeme, že jsme uvízli na mrtvém bodě a náš život stagnuje. Prvním krokem vpřed je...   celý článek »

Tajná stínová světová vláda (6)

Od říjnového čísla vás seznamujeme s celosvětovým spiknutím, které už téměř dvě stě let usiluje o světovládu. Kořeny vyrůstají z nejbohatších světových klanů Rotschildů, Rokefellerů, Lehmanů, Warburgů atd. Tyto klany mají na svědomí např. umělé...   celý článek »

Smíchu není nikdy dost, ale…

Smějete se často? To je dobře, neboť smích má léčivé účinky. Kromě jiného zvyšuje odolnost organismu na stresu, je výbornou prevencí proti srdečním chorobám, dokáže, jak se říká, život rozsvítit. Úsměv mírní hněv, úzkost a deprese, zvyšuje tvořivost, uvolňuje...   celý článek »

Excalibr z Toskánska

Na rozdíl od britské pověsti, v níž budoucí král Artuš vytáhne z kamene meč, je italský Excalibr skutečný. Jen kolem něj nevznikla světoznámá legenda. Jeho příběh je docela prostý. Meč patřil rytíři z Galgana, který spravoval...   celý článek »

Věda a výzkum krátce (154)

Lékaři v Americe odhalili vzácnou genetickou mutaci, která u dětí způsobuje nemoc jater, kulhavost, zaostávání vývoje a především jim brání v tom nejpřirozenějším projevu - v pláči. Zatím je známo osm případů.   celý článek »

Samota ohrožuje zdraví

Pokud si myslíte, že riziko úmrtí u lidí v pokročilém věku představuje nějaká vážná choroba, překvapí vás zjištění nejnovější studie Univerzity of Chicago. Výzkumníci sledovali skupinu lidí nad padesát let věku po dobu šesti let. Ti, kdo během sledovaného...   celý článek »

Závislost na Facebooku?

Vzpomenete si na den, kdy jste se nepřihlásili na Facebook? Otvíráte si ho i v zaměstnání? Nejste ve své kůži, když nemůžete chatovat, komentovat fotky, sledovat příspěvky? Podle vědců je používání Facebooku aktivitou...   celý článek »

Zvyšuje pozitivní myšlení inteligenci?

Optimisté to mají prokazatelně v životě snazší. Jsou šťastnější, zdravější, schopni uskutečňovat své cíle a lépe bojovat s problémy. Výsledky výzkumů italských vědců přinesly zajímavé poznání. Lidé pracující v týmu, kde vládne...   celý článek »

Přílišná zaměstnanost a lidské vztahy

Životní styl, ke kterému dnes běžně patří stres, nedostatek spánku a volného času, má negativní dopad nejen na zdraví, ale také na lidské vztahy. Studie ukazují, že rozvodovost v rodinách, kde partneři pracují na směny...   celý článek »

Atraktivní ubytování pro Vás.
view counter