Chytrý špičkový marketing.
view counter
Dnes je Úterý - 29. červenec 2014, svátek má  Marta ,  zítra Bořivoj

Vítejte na Doplnek.com

Ženy a osteoporóza

Osteoporóza je chronické onemocnění kostí, kterým trpí šest až osm procent populace. Jde o chorobu látkové výměny, která se projevuje ubýváním množství kostní hmoty a poruchami mikrostruktury kostí. Množství kostní hmoty je do jisté míry vrozené. Jestliže trpí...   celý článek »

Ovládáte teleport?

Panem Štěpánem jsem byla dotázána, zda vyučuji na kurzech taky teleport. Že by měl zájem se to naučit. Zajímalo mě, co si pod pojmem teleport představuje, i proč by ho chtěl umět. Shodli jsme se na tom, že teleportem myslíme možnost ...   celý článek »

Dobrovolné důchodové pojištění

Doplatit si zpětně dobu důchodového pojištění je možné. Ovšem jen v určitém rozsahu. Zkušenosti pracovníků České správy sociálního zabezpečení ukazují, že lidé se často pozdě přicházejí poradit, v jakých případech lze využít institut dobrovolného...   celý článek »

Odjíždění „s piclavou“ a „s pitmedem“

Začněme Janáčkem. Když se vracíval z úspěšného provedení svých oper v pražském Národním divadle domů nočním vlakem, říkával svou krátkou ostravskou výslovností, že jede „s piclavou“ – mínil tím „zpit slávou“. Byla to jeho typická humorná...   celý článek »

Hovory s bohem (1)

Na jaře 1992 kolem Velikonoc se mi přihodilo něco neobyčejného. Bůh s vámi začal hovořit skrze mne. Dovolte mi, abych vám to vysvětlil. V té době jsem byl velmi nešťastný; celý svůj život jsem považoval za naprostý neúspěch...   celý článek »

Zvyšují videohry agresivitu?

Jak dlouho přetrvává agresivita poté, co člověk hrál nějaké násilné videohry? O tom informoval časopis Social Psychological and Personality Science. Výzkumní pracovníci náhodně rozdělili studenty a studentky do dvou skupin, z nichž 20 minut jedna hrála násilné...   celý článek »

Buddha, jak ho neznáte

Že je budoucnost této země krásná a čeká ji prosperita a štěstí, to má zřejmě dokazovat nejvyšší socha Buddhy, která vyrůstá v hlavním městě Mongolska - Ulánbátaru. Socha vysoká čtyřiapadesát metrů se stane součástí obrovského buddhistického komplexu...   celý článek »

Hotel, kde straší

Kdo věří na duchy, ten by si v Banff Springs Hotelu, který se nachází v kanadské provincii Alberta, přišel na své. Je obklopený divočinou, v samém srdci Skalistých hor stojí už od roku 1888. Je určený pro bohatší klientelu, která touží uprostřed nespoutané přírody po...   celý článek »

Oblečení pro baculky

Držet krok s paní Módou a přitom mít pár kilogramů navíc může být někdy velký problém. I s konfekční velikostí XXL můžete být ženská k světu. Ani s faldíky kolem pasu nebo přes stehna se nemusíme zříkat...   celý článek »

Kosmetika z chladničky

Máte hluboko do kapsy, a přesto byste chtěli pleti občas dopřát příjemné rozmazlování, účinnou péči? Zkuste to s domácí kosmetikou. Je laciná a čistě přírodní. Víte například, že…   celý článek »

Osvobozené ženství

Asi nebude nikdo z čtenářů Phoenixu, kdo by nevěděl, do jaké oblasti zařadit jméno Henri Monfort. Tento breatharián, tedy člověk živící se jen pránickou energií (prána, Světlo, kosmická energie, čchi a jiná synonyma…), vzbudil v naší zemi obrovský zájem.   celý článek »

Předpoklady vs požadavky pro výkon práce podle zákoníku práce

Školení BOZP má doplnit odborné předpoklady a požadavky pro výkon práce zaměstnance. Jaký je rozdíl mezi odbornými předpoklady a požadavky? Odpověď: Předpoklady a požadavky pro výkon práce vyjadřují, na základě jakých odborných schopností...   celý článek »

Zatočte s bolestí – fyzioterapie pomůže!

Tenisový loket je ve skutečnosti onemocnění svalových a šlachových úponů loketního kloubu, které postihuje cca 3% populace. Toto onemocnění se vyskytuje u mužů i u žen ve stejném měřítku. V přechodu šlachy...   celý článek »

Krachující vztahy

Atmosféra doma houstne, jste nespokojené a všechno vám vadí. Blíží se rozchod, jen si to ještě neumíte přiznat. Tohle je několik typicky ženských symptomů krachujícího vztahu.    celý článek »

Nemoc špinavých rukou

Infekční žloutenka, odborně zvaná virová hepatitida, patří k nakažlivým onemocněním způsobeným viry, které napadají jaterní tkáň. Žloutenka typu A je také nazývána nemocí špinavých rukou. Virus se z organismu vylučuje stolicí a může být přenesen přímo, například...   celý článek »

Atraktivní ubytování pro Vás.
view counter