Chytrý špičkový marketing.
view counter
Dnes je Úterý - 30. červen 2015, svátek má  Šárka ,  zítra Jaroslava

Vítejte na Doplnek.com

Chcete si prodloužit život ?

Líbejte se! Podle jedné americké studie si lidé, kteří se často a rádi líbají, užívají průměrně života až o pět let déle. Tahle láskyplná výměna něžností má i další pozitivní vliv na celkové zdraví. Při polibku vznikají v těle neuropeptidy - látky...   celý článek »

Drahé kameny a jejich přiřazení ke znamením zvěrokruhu (5)

Znamením únorového PHOENIXu je VODNÁŘ (21. 1. až 19. 2.) s dominantní planetou Uran a elementem vzduch. Vodnář, jako vzdušné znamení, duchovně založené, má ve vínku: Modré kameny: tyrkys, akvamarín...   celý článek »

Padají vám vlasy?

Vlasy na hlavě rostou ve třech fázích. Každý vlasový váček má svou vlastní fázi. Fáze růstu trvá několik let. Po ní následuje fáze zániku, jedná se o přechodné období, které by nemělo trvat déle než tři týdny. Poslední fází je fáze klidu, která trvá...   celý článek »

Bylinky jara

Paní Svatava z Mostu redakci požádala: „Teď s jarem začíná vše růst a kvést. Můžete napsat, co bychom měli udělat pro své tělo, které bylinky využít a na co v rámci zdraví nezapomenout?“ Ruská lékařka Taťána Kozlová, zabývající...   celý článek »

Tajemné orgonity - do domu i na zahradu

Orgonit je různě tvarovaná směs organické hmoty (pryskyřice, včelího vosku aj.) a anorganických kovových třísek či špon, případně i drahých kamenů, jež neutralizují negativní energie z okolí a odrážejí je zpět do prostoru.   celý článek »

Nahradí čokoláda acylpyrin?

Na výročním zasedání americké společnosti na podporu vědy v Bostonu padlo překvapivé zjištění, který se stalo poznání, že čokoláda je možná ještě lepší než acylpyrin. Je známo, že právě kakao v ní obsahuje řadu přírodních látek - flavonoidů,...   celý článek »

Pero, které připomíná katastrofu

Šlo o jednu z největších přírodních katastrof v historii Japonska. Severovýchodní pobřeží v roce 2011 zasáhlo devastující zemětřesení, které po sobě zanechalo nevyčíslitelné materiální škody a tisíce lidských obětí. Otřesnou vlnu tsunam...   celý článek »

Nebezpečné pondělí

Pondělí nebývá z hlediska zdraví úplně ideální. Hůře se nám vstává, a jak přiznává většina lidí, než se ponoří a soustředí na pracovní úkoly, chvíli jim to tvá. Fakt, že si připadáme unavení, rozlámaní a ne vždy se nám daří pozornost...   celý článek »

Proč nám slzí oči

Nemyslí se zvýšené slzení při krájení cibule. Slzy se mohou koulet po tváří z důvodu neprůchodnosti slzných cest. Důvodem mohou být vrozené poruchy slzných cest, v takovém případě většinou problém odhalí rodiče dítěte...   celý článek »

Oko, do duše okno…

Již naši dávní předkové zjistili, že oko není jen oknem do duše, ale z něj lze diagnostikovat i zdravotní stav. Popis této diagnostiky zpracoval jako první polský lékař Meyen ve své knize, která vyšla v roce 1670.   celý článek »

Povinné změny u spolků a dalších právnických osob

Dne 1.1.2014 nabyl účinnosti nový občanský zákoník (zákon č. 89/2012 Sb., dále jen „NOZ“), který nahradil dřívější občanský zákoník č. 40/1964 Sb. i mnohé další předpisy (obchodní zákoník, zákon o rodině, zákon o sdružování občanů…)...   celý článek »

Kdy je cukr rizikový

Většina lidí si s cukrovkou nedělá starosti až do chvíle, kdy jim lékař sdělí, že mají vysokou hladinu krevního cukru. Možná při další kontrole už bude cukr zase v normě, ale ani pak není vyhráno. Lékaři začali brát kolísavý cukr vážněji,...   celý článek »

Tupozrakost se musí odhalit včas

Mhouření očí, časté sklánění hlavy do strany, ztráta schopnosti prostorového vidění, nemotornost dítěte. Tupozrakost není na první pohled zřetelná. Jde o oční vadu, která postihuje až tři procenta dětské populace. Předpokladem úspěšného...   celý článek »

Směřujeme v novém roce k důstojnějšímu osudu lidskému?

Člověk je poutník a na očích má brýle mámení. Všechno vidí zkresleně. Svět je pro něho bludištěm a jednání mnohých lidí pociťuje jako hodně zkažené. Až když „hlavu podzdvihna a zraku podnesa“ (jak napsal J. A. Komenský...   celý článek »

Metoda C.I.C. – cesta ke zdraví člověka třetího tisíciletí

Zrodila se nová metoda, která vychází ze skutečných kořenů zdravotních potíží a nemocí – začíná tam, kde klasická medicína končí. Výsledky metody C.I.C. jenom potvrzují, že na zdraví člověka je třeba se dívat jako na...   celý článek »

Romantické wellness pobyty pro Vás.
view counter