ict Pro - kurzy, školení, konzultace
view counter
Dnes je Středa - 27. květen 2015, svátek má  Valdemar ,  zítra Vilém

Vítejte na Doplnek.com

Co děláme nejraději

Víte, kterou z aktivit člověk v každodenním životě preferuje? Pokud si myslíte, že spánek, jste na omylu. Ten se v jedné zahraniční studii do první desítky na žebříček nejoblíbenějších činností vůbec nedostal. Vede na něm sex a milování.   celý článek »

Kdo nejvíce bourá?

Víte, že datum narození může souviset s dopravními nehodami? Kdo je z hlediska četnosti karambolů na silnicích nejohroženější skupinou, přinesla analýza jedné pojišťovací společnosti. Podle ní se můžeme nejbezpečněji cítit...   celý článek »

Astrologové zkoumají význam nových těles!

Termín plutoid byl určen k pojmenování trpasličích planet rezolucí IAU0804 výkonného výboru Mezinárodní astronomické unie (IAU) dne 11. června 2008 v Oslu. Plutoid je objekt sluneční soustavy splňující následujíc...   celý článek »

Když zaměstnanci sledují hokej v pracovní době…

Řada zaměstnanců si zpříjemní v následujících týdnech pracovní dobu sledováním hokejového mistrovství světa. Ne vždy to však znamená porušení jejich pracovních povinností. Teambuilding - Pokud zaměstnavatel toleruje společné sledování hokeje více...   celý článek »

Zdraví z přírody - Není lék, a přece léčí!

Trápí vás únava, náladovost? Stěžujete si na přibývání na váze, depresi, jste roztržití, chybí vám radost ze života? Na vině může být překyselený organismus. Pokud se ve vaší stravě objevuje velké množství sladkostí, hodně masa...   celý článek »

Křečové žíly a pohanka

Trápí vás křeče v lýtkách? Bolí vás nohy po dlouhodobém stání nebo sedění? Míváte je večer často opuchlé? Pak buďte ve střehu. Křečové žíly trápí až třicet procent Čechů, přičemž na jednoho muže s tímto onemocněním připadá dvě a více...   celý článek »

Rekonektivní léčení – restart zdraví

Rozhovor s Vladimírem Ekartem, mentorem, instruktorem a praktikem Reconnection a rekonektivního léčení, a v České republice nejbližším spolupracovníkem dr. Erica Pearla, lékaře a objevitele této metody léčení...   celý článek »

Bylinky na každou chorobu - Podběl pro zdraví

Podběl lékařský (Tussilago farfara) je první bylina předjaří. Jeho žluté kvítky na silnějším, pět až deset centimetrů dlouhém stonku vyrážejí dlouho před listy. Podběl oživuje holé stráně, svahy, paseky, často i náspy, zářezy a hromady v...   celý článek »

Věřte síle kamenů - S jantarem přivoláte lásku

Na léčivé účinky krystalů věří lidstvo od nepaměti. Kameny ale mohou přinášet nejen dobré zdraví, ale jejich vibrace umí přilákat do života úspěch, lásku, harmonii. Možná budete překvapeni, co všechno dokáží. Už ve starověkém Římě...   celý článek »

Víte, že…

Pohanka obsahuje mnoho vitaminů a dalších látek, které by neměly v našem jídelníčku chybět? Je vhodná pro bezlepkovou dietu a pro diabetiky. Díky vysokému podílu rutinu má léčivé účinky při nemocech žil, vysokém tlaku...   celý článek »

Odkaz bájné Atlantidy

Znak, který je i v současnosti součástí prstenů a různých amuletů, je stále diskutovaným fenoménem mezi záhadology i odborníky.  Prsten s tímto znakem byl objeven roku 1860 v Údolí králů v Egyptě.    celý článek »

Přízraky z Hollywoodu

Hollywood je duchy a přízraky přímo prošpikován. Celá řada celebrit je přesvědčena, že právě v jejich domě straší. Dělají si slavní podobnými výroky jen reklamu, nebo u nich opravdu straší? V jistém domě v Beverly Hills má strašit...   celý článek »

Ať žije Mezinárodní den mrkve

Mezinárodní den mrkve (International Carrot Day) se slaví každý rok přesně 4. dubna a po celém světě se pořádají různé mrkvové party, oslavy a happeningy. Den mrkve vznikl v roce 2003 a jeho účelem je šíření povědomí o blahodárných...   celý článek »

Únava, deprese a úzkosti jako důsledek toxinů

Každý člověk v hloubi touží být zdravý a spokojený. Život přitom mohou znepříjemňovat nejen tělesné neduhy, ale také i nepříjemné psychické stavy, jako např.: úzkosti, fobie, pocity nadměrné únavy, deprese apod. V naší civilizaci jsme...   celý článek »

Jak zaplatit daň ve zvláštním režimu jednoho správního místa

Daňový subjekt platí daň v eurech na příslušný účet správce daně a to bezhotovostním převodem. K platbě vždy uvádí jednoznačné referenční číslo příslušného daňového přiznání. Referenční číslo obsahuje kód členského...   celý článek »

Romantické wellness pobyty pro Vás.
view counter