Chytrý špičkový marketing.
view counter
Dnes je Sobota - 18. duben 2015, svátek má  Valérie ,  zítra Rostislav

Vítejte na Doplnek.com

K čemu všemu slouží sůl

V našich kuchyních dáváme přednost soli jemné před hrubozrnnou. Sůl musíme uchovávat v suchu. Při používání soli nesmíme zapomínat, že sůl táhne do sebe vlhkost i tekutiny, aby se v nich rozpustila. Proto nesmíme nasolovat...   celý článek »

Energie - působení reiki

Reiki je energie a léčitelská technika užívaná po tisíce let. V současné době reiki existuje a funguje v mnoha různých formách a směrech. Jedním z nich je například Komyo reiki, kterému se věnuje Kristýna Radová. Jak jste se dostala ke Komyo...   celý článek »

Odpovědnost statutárních orgánů a její funkce

Celkově u odpovědnosti s účinností ObčZ došlo k několika změnám. Troufám si říct, že se změnilo celé chápání odpovědnosti, tak jak jsme ho znali v předchozím Občanském zákoníku.[1] V tomto článku bych chtěla odpovědět na ...

Žárlivost a láska

Patříte k těm, kteří si myslí, že kdo nežárlí, nemiluje? Nebo k těm, kteří říkají, že žárlivost k lásce nepatří, protože láska je přející a všeobjímající? O jaké lásce je vlastně partnerský vztah? Anebo je láska jen jedna a jsou pouze různé typy...   celý článek »

Věřte síle kamenu - Achát zahojí zlomené srdce

Na léčivé účinky krystalů věří lidstvo od nepaměti. Kameny ale mohou přinášet nejen dobré zdraví, ale jejich vibrace umí přilákat do života úspěch, lásku, harmonii, zmírnit nepohodu. Možná budete překvapeni, co všechno dokáží.   celý článek »

Vitamíny pro tělo - Jak poznáte, že vám chybí

Udržet si tělo v dobré kondici, pleť svěží, vlasy pevné, k tomu nestačí jen investice do kvalitních kosmetických přípravků. Pro zdraví a krásu jsou důležité také vitaminy, minerální látky a stopové prvky. Znáte vitaminy krásy?   celý článek »

Jak se vyhnout chřipce (bez rizikového očkování)

S nastávajícím podzimem se zvyšuje pravděpodobnost onemocnění chřipkou. Všichni to známe: ráno se probudíme a máme pocit, že nedokážeme vstát z postele. Někdy chřipka zaútočí už přes den, a to je jako by na nás někdo hodil...   celý článek »

Zálohy na zdravotní pojištění u OSVČ od 1. 1. 2015

Pokud platíte jako OSVČ minimální zálohu na zdravotní pojištění, nezapomeňte na její zvýšení od 1. 1. 2015.Minimální záloha OSVČ na pojistné na zdravotní pojištění se pro rok 2015 zvýšila v návaznosti na výši průměrné měsíční mzdy...

Zánět dásní? Možná ho máte i vy!

Nejčastější jsou záněty dásní, které se zpravidla projevují zvýšenou krvácivostí, v dalším případě jde o zánět zubních kořenů. Může jít o chronický stav, o kterém nemusí jeho nositel ani vědět. Zánět v kořeni zubu se často...   celý článek »

Zajímavosti z medicíny - Hudba léčí migrénu

Léčení hudbou znali už staří Egypťané. Z prastarých papyrů se dozvídáme, že hudbou dosahovali úspěchy zejména při léčbě neplodnosti žen. Hudbou léčil i Pythagoras, který hrával nemocným na harfu. Tyto informace po dlouhých staletích...   celý článek »

Internetové podvody - Jak se před nimi chránit?

Je velmi smutnou skutečností, že internetové podvody jsou na denním pořádku. Množství internetových hrozeb je alarmující, v důsledku toho vznikají uživatelům velké škody. Počet virových útoků se stále zvyšuje. Jak to podvodníci dělají? K mnoha...   celý článek »

Příběhy z grafologie (13)

Anně K., úřednici z Prahy, je 44 roků, má devítiletého syna, s nímž žije sama. Jejím problémem jsou partnerské vztahy. Stále o ně usiluje, ale zpravidla po půl roce vždy skončí a ona hledá dál. Partner je tím vždy překvapen, ale ona si nemůže...   celý článek »

Může být i samouk dobrým astrologem?

Čtenář Pavel S. píše: „Zajímám se o astrologii. Myslíte, že se ji lze dobře naučit bez toho, že bych absolvoval nějaký kurz? Vzhledem k práci, kterou vykonávám, bych nemohl na kurz docházet, a upřímně - peněz...   celý článek »

Záhada „země dvojčat“

Kandiduj-Godoj, obec německých emigrantů v Brazílii, se ocitla ve středu pozornosti vědců, kteří se snaží pochopit, proč na 80 rodin připadá 38 dvojčat. Tento fakt nutí probírat jednu verzi po druhé.   celý článek »

S injekční stříkačkou přichází smrt

Ležíte po operaci upoutáni na nemocniční lůžko. Jste zcela vydáni napospas lékařům a ošetřovatelkám. Nezbývá vám, než jim bezmezně věřit. Co když se ale pod maskou bílého pláště skrývá psychopat, který čeká právě na moment vaší...   celý článek »

Atraktivní ubytování pro Vás.
view counter