Chytrý špičkový marketing.
view counter
Dnes je Sobota - 01. srpen 2015, svátek má  Oskar ,  zítra Gustav

Vítejte na Doplnek.com

Nábor do klubu akrobatického rock and rollu

Náchodský klub provádí nábor chlapců a dívek od 5 let.   celý článek »

Vaření jako vášeň

Kolik hodin týdně tráví lidé vařením v celosvětovém průměru, zjišťoval průzkum společnosti GfK Czech. Nejvíce času stráví u plotny Indové a lidé na Ukrajině, vaří něco málo přes třináct hodin týdně. V Jihoafrické republice číslo klesá...   celý článek »

Co říkají výzkumy - O lásce a manželství

Sex nic moc? Pokud jste zastáncem názoru, že v dlouholetém manželství nestojí sex za moc, výzkumy přinášejí jiné poznatky.Vědci dospěli k názoru, že čím více lásky a oddanosti pár pociťuje, tím větší spokojenost panuje...   celý článek »

Životní styl - Proč žijí ženy déle

Dožít se stovky není v dnešní době zase až tak něco výjimečného, délka života se stále prodlužuje. Ze statistik jasně vyplývá, že ženy, na rozdíl od mužů, žijí déle. Proč tomu tak je, na to vědci stále hledají odpověď.   celý článek »

Zámek Augustusburg: koruna Krušných hor

Již z daleka viditelný zámek Augustusburg je označován jako „koruna“ Krušných hor. Jedná se o jednu z nejvýznamnějších renesančních staveb Německa. Dispozice se rozkládá na kopci s názvem Schellenberg...   celý článek »

Posvátné oskeruše

Oskeruše patří mezi nejstarší a nejplodnější ovocné stromy Evropy, rostoucí především ve střední a jihovýchodní Evropě. Nikde nevytvářejí souvislé porosty, vyskytují se roztroušeně. Oskeruše jsou řazeny mezi ohrožené druhy dřevin...    celý článek »

Pozor na vysoký krevní tlak

Proč někomu mozek stárne rychleji než tomu druhému? Mezi choroby, které souvisejí s nezdravým způsobem života, patří vysoký krevní tlak. Je známo, že zvyšuje riziko vzniku infarktu a mozkové mrtvice a nebezpečný může být v tom, že podle...   celý článek »

Existují paralelní vesmíry?

O existenci paralelních světů se lidstvo dohaduje už od starověku. Vedle světa lidí tehdy začal existovat svět bohů, zvláštních bytostí, pocházejících – lidově řečeno – „odjinud“. Bylo by možné, že mimo nám známou fyzikální...   celý článek »

Metamorfní technika = jemný dotek mocné transformační síly

V posledních letech se objevilo mnoho technik osobního růstu a vnitřního poznání, které nám umožňují najít nebo spíše znovuobjevit naši vnitřní rovnováhu. Metamorfní technika se zrodila z výzkumů, které v 50. letech 20. století...   celý článek »

Racionální výživa - Která rýže je zdravější?

Patří k nejdůležitějším obilovinám na světě. Pro organismus je cenným zdrojem bílkovin, některých esenciálních aminokyselin, důležitých vitaminů. Která je zdravější - hnědá, nebo bílá? Obě mají přibližně stejnou...   celý článek »

Představujeme: psychotroničku a kartářku Naďu Kučerovou

Všichni jistě znají termín „blok“, kterým je myšlen stav v naší mysli. Cokoli se stane naše mysl nějak vyhodnotí. Na základě těchto vyhodnocení pak jedná, pracuje, ovlivňuje prakticky cokoliv. Vztahy, pracovní výsledky...   celý článek »

Možná nevíte, že…

Tulení tuk snižuje cholesterol. Pro lidské tělo je prospěšné užívání rybího tuku, protože v sobě má mastné kyseliny, které chrání cévy před usazováním cholesterolu a vápníku. Stejnou službu nám poskytne tulení tuk, který obsahuje...   celý článek »

Černá magie? Na tu narazíte všude!

Co svět světem stojí, člověk vždy využíval magii ve svůj prospěch. Ovšem jeho pohnutky zdaleka nebyly jen nezištné, tedy magické obřady nesloužily pro dobro všech, jichž se týkaly. S tzv. černou magií se zkrátka můžete setkat v historii i ...   celý článek »

Balkonové květiny - Nejčastější chyby při pěstování

Balkonové rostliny rozzáří od jara do pozdního podzimu nudný balkon, učiní květinový ráj z oken nebo terasy. Na co je třeba pamatovat, aby se jim dařilo a těšily nás svou kouzelnou paletou barev po celou dobu vegetace?   celý článek »

Consuela Morávková: svět objevujeme sami

Consuela Morávková se narodila v Chrudimi v roce 1944 v rodině zlatníka jako poslední ze čtyř dětí. V osmnácti nastoupila jako elévka herectví do Divadla na Fidlovačce, hrála v Paravanu a v Českých Budějovicích, odkud přešla...   celý článek »

Romantické wellness pobyty pro Vás.
view counter