Chytrý špičkový marketing.
view counter
Dnes je Čtvrtek - 17. duben 2014, svátek má  Rudolf ,  zítra Valérie

Vítejte na Doplnek.com

Negativní emoce ubližují

Žaludeční vředy, cukrovka, nadváha, různé alergie, mozková mrtvice a mnoho dalších chorob se řadí mezi tak zvané civilizační. Na jejich vzniku se podepisuje velký stres, hektický způsob života, nedostatek spánku...   celý článek »

Rosekruciáni pokračují ve starověkých egyptských rituálech

Egyptské školy mystérií, nazývané také „domy života“, předávaly své učení iniciátům v chrámech postavených pro tento účel. Podle rosekruciánského učení, které přímo navazuje na poznání starověkého Egypta...   celý článek »

Bůh chutná jako čokoláda

Pokud se řekne slovo Bůh, každý si představí něco trochu jiného. Někdo vousatého pána na obláčku, někdo matku Přírodu, někdo zdroj, ze kterého vše pochází, někdo řekne, že Boha nikdo nikdy neviděl, takže neexistuje. Pokud zapátráme v různých náboženstvích,...   celý článek »

Základ pověstí o elfech

Elfky – divoženky nebyly původně nadpřirozenými bytostmi. Byly to ženy a dívky z masa a krve. Podle pověstí přežívaly poslední zbytky skupin lovců a sběračů poměrně hluboko do středověku. Tento zvláštní národ byl rozšířen v malých, rozptýlených komunitách po...   celý článek »

Cviky pro oči

Pracujete-li dlouho u počítače, měli byste provádět pravidelné cviky proti únavě očí a to vsedě na patách a v uvolněné pozici. Hlavu držte zpříma.   celý článek »

Máte rádi jogurt?

Jogurt je odjakživa považován za potravinu, která posiluje zdraví, může vést k dlouhověkosti. Je stravitelnější než mléko, významným zdrojem vápníku, vitaminů skupiny B. Velký význam pro organismus mají především...   celý článek »

Jak vzniká galaxie?

Odpovědí na otázku, jak vzniká galaxie, je model hierarchického uspořádávání. Jde o postupný proces, ve kterém se menší galaxie postupně slučují do větších. Utváření galaxií lze připodobnit ke vzniku mohutného toku řeky - jednotlivé potoky se slévají v říčky, jež se vzápětí...   celý článek »

FENG - ŠUEJ - koupelna

Energie, která mění prostředí: Koupelna - Koupelna má vliv na bohatství rodiny a ovlivňuje také oběh vody v našem organismu. Koupelna je místo, kde dochází k očišťování a odstraňování odpadů. V koupelně je hlavním prvkem voda. Mokré...   celý článek »

Strašidelné pověsti z oblasti Krupky

a místě současného jezuitského areálu v Krupce -  Bohosudově se měl už před dávnými časy odehrát  jeden ze zázraků, který předurčil další  události. Tehdy zde ovšem ještě nestálo nic z toho, co  sem nyní jezdí...   celý článek »

UFO na jihozápadě Čech

Léčivou studánku Kloubovku najdeme kousek od Oselců u Nepomuku. Kolem půlnoci z 18. na 19. června 1999 prý bylo v blízkém lese docela rušno. Několik svědků spatřilo světelný kužel zahalený v jakési mlze. Pozorovatelé se nebáli, dokonce uspořádali jakousi...   celý článek »

Věda a výzkum krátce (136)

Rakouští vědci ověřili, že voda může být v jisté formě tekutá i při minus 157 stupních Celsia! Prokázali to v laboratorních podmínkách, na experimentu spolupracovali s německými odborníky. Zjištění nahrává myšlence, že by taková forma kapalné vody (v podstatě...   celý článek »

Moudrost národa

Televizní dokument o lidech, kteří se celý život zasazovali za určitou ideologii, přímo ji hájili svým tělem, aby ke stáru prohlédli a vzali své celoživotní přesvědčení zpět, byla sonda do nitra nás všech. V televizním pořadu šlo konkrétně o obhajobu...   celý článek »

Co potřebují řezané květiny

Aby řezané květiny zůstaly dlouhé svěží, měli bychom dodržovat následující tipy: Než květiny do vázy vložíme, měli bychom ji vyčistit horkou vodou a čistícím prostředkem. Stonky nejdříve seřízneme šikmým...   celý článek »

Není majonéza jako majonéza

Bez majonézy si neumíme řadu pokrmů vůbec představit. Neodolatelnou chuť dodávají plněným bagetám, smaženým sýrům, hamburgerům, hranolkám, nejrůznějším pochoutkovým salátům. Patří mezi kalorické bomby...   celý článek »

Televize z budoucnosti?

Psal se rok 1974. Spisovatel Andrew Tomas vydal knihu Beyond the Time Barrier (Za bariérou času). Píše v ní mimo jiné o možnosti „časové televize“, což znamená, že „elektromagnetické obrázky“ z budoucnosti se mohou samy od sebe objevit v televizi. Týž rok, kdy...   celý článek »

Romantické wellness pobyty pro Vás.
view counter