Chytrý špičkový marketing.
view counter
Dnes je Úterý - 28. červenec 2015, svátek má  Viktor ,  zítra Marta

Vítejte na Doplnek.com

Nábor do klubu akrobatického rock and rollu

Náchodský klub provádí nábor chlapců a dívek od 5 let.   celý článek »

Magický a záhadný Weinviertel

Na jižní Moravě k našim hranicím přimyká dolnorakouský Weinviertel. Prosluněný region, kde se otevřené roviny střídají s řadami vinohradů rozprostřených po úbočích malebných pahorků. Za hezkou kulisou upravených...   celý článek »

Jehlice trnitá má velký rozsah použití

Jehlice trnitá (lat. Ononis spinosa) patří mezi základní byliny používané při onemocnění močových cest. Byla známa již v antice a tehdy byla doporučována i jako lék mírnící bolesti zubů. Velice ji doporučoval i Mattioli.   celý článek »

Planety mluví – astroterapie

Poznejme všudypřítomný vliv planet. Prosvítá všude kolem nás i v nás. Každá planeta je ovládána určitou boží silou, která ji stvořila, dává jí charakteristiku a přemáhá i její negativní vlivy. Tato síla je ovládána „vládcem“...   celý článek »

Stát vymáhá po dopravcích miliony za chybně uvedené emisní třídy

Stát zpřísňuje kontrolu kamionů. Kvůli chybně nastaveným emisním třídám odhalil na mýtném nedoplatky za zhruba 30 milionů korun, které nyní vymáhá. Informace o emisní třídě vozidla, od které se odvíjí výše mýtného, budou...   celý článek »

Švýcarská zlatá pevnost

V nedávné době americkou veřejnost vzrušilo tvrzení jistého politika, že USA vyprodávají své zlaté rezervy do Cíny a dalších zemí. V legendární pevnosti Fort Knox, která je střeží, prý již mnoho zlatých cihel nezbývá.   celý článek »

Strašidelné pověsti z Chomutovska

Hrad Nenávist - Původní německý název hradu Hasištejn zněl Hassenstein. Podle překladu by se tedy mělo jednat o hrad Nenávist. Také se k němu váže několik pověstí. Jedna z nich pojednává o dceři bývalého majitele tohoto jinak...   celý článek »

Poradna EFT - strachy

Můžeme pracovat jak s psychickými, tak fyzickými problémy, které jsou velmi často p ropojené. U klienta, k terý p řichází s fyzickými potížemi, často řešíme i psychiku. Je třeba zjistit, co se událo před potížemi, jak klient žil, nad...   celý článek »

Věda a výzkum krátce (193)

Čínští genetici na univerzitě v Kantonu provedli jako první na světě úspěšný genetický zásah do lidského genomu. Využili k tomu novou technologii označovanou jako CRISPR, jež zvolený (nebezpečný) gen rozštěpí a neutralizuje.    celý článek »

Aura napoví mnohé

Čtenářku Renatu V. zajímá: „Psali jste před časem o měření aury. Mohou ho podstoupit i děti? A má zjištění stavu aury i jiný význam než v rámci zdravotního stavu?“ Obrátili jsme se s dotazem na Hanku Rakušanovou...   celý článek »

Je možné ovlivnit (ne)plodnost?

Pokud chcete udělat maximum pro to, abyste mohli zplodit zdravého potomka, měli byste začít tím, že se budete udržovat přiměřenou hmotnost. To ale nestačí. Určitě je potřeba ve stravě navýšit příjem kyseliny listové...   celý článek »

Kdy se vrátí miláček bohů i milionů lidí?

Mezi četnými indickými duchovními vůdci Satja Sájí Bába vyčníval na každém kroku. Tvůrce tzv. „univerzálního učení“ před několika roky zemřel. Údajně se ale právě na konci minulého roku zjevil hned na několika místech...   celý článek »

Ostrov s měděnou hradbou

Lipari je největší z ostrovů liparského souostroví a také jeho správním centrem. Nejblíž je mu ostrov Vulcano (1,5 km), který byl před 150 tisíci lety jeho součástí. Po velké podmořské erupci se však „odlomil“ a vznikl nový ostrov.    celý článek »

Jak se nejlépe chránit proti rakovině?

Odpověď je jednoduchá - navýšit příjem zeleniny a ovoce (zvlášť vhodná je brukvovitá zelenina), celozrnných potravin, tučných ryb a luštěnin. Dobrou volbou je i zelený čaj. Zapomenout nesmíme ani na antioxidanty, jejichž zdroji jsou...   celý článek »

Poradna věštkyně (23)

Paní Darina, která mne navštívila před šesti měsíci, trpí na záněty průdušek, chronický kašel a více než dvacet let na astma. V den, kdy za mnou přišla, byla po oslavě svých čtyřicátých narozenin a já jsem z její duše vnímala,...   celý článek »

Romantické wellness pobyty pro Vás.
view counter