Chytrý špičkový marketing.
view counter
Dnes je Neděle - 26. duben 2015, svátek má  Oto ,  zítra Jaroslav

Vítejte na Doplnek.com

Šamanské bubny

Pan Zdeněk H. se ptá: „Psali jste o šamanských rituálech. Rád bych se dozvěděl něco víc o bubnech a bubnování, které je provází. Například z čeho se bubny vyrábějí, jak nebo proč jejich zvuk účinkuje na lidský organismus...   celý článek »

Výše skutečné škody na věci jde-li o dotovaný mobilní přístroj

V současné době je celkem běžné, že podnikatelé nakupují mobilní přístroje v rámci smluvně sjednané služby, v rámci které je jim mobilním operátorem poskytnut tzv. budget, tedy možnost zvolit si výhodu v podobě volby čerpat slevu z...   celý článek »

Referentské školení

Ke své práci "vedoucího technické sekce" občas používám firemní motorové vozidlo. V pracovní smlouvě ale není tato činnost zmíněna. Chtěl bych se zeptat, jest-li je proto nutné mít k tomu přezkoušení z autoškoly - tzv. "Řidič...   celý článek »

Vejce v příslovích

Vejce se odjakživa těšívalo velké pozornosti hospodyněk ve všech kuchyních světa. Jako tajuplný nositel zakletého v sobě nového, křehkého života bývalo však zároveň opřádáno u všech národů dojemně poetickými báchorkami...   celý článek »

Zemi chrání štít!

Astronomové z Colorada objevili ve výšce kolem jedenácti kilometrů nad povrchem planety Země neviditelné silové pole. Toto pole působí jako ochranný štít, který filtruje protony a nebezpečné elektrony. Ničivé elektrony, jež ve vesmíru...   celý článek »

Věřte síle kamenů

Na léčivé účinky krystalů věří lidstvo od nepaměti. Kameny ale mohou přinášet nejen dobré zdraví, ale jejich vibrace umí přilákat do života úspěch, lásku, harmonii, zmírnit nepohodu. Možná budete překvapení, co všechno dokáží...   celý článek »

Husitství a reformace jsou projevem hroucení přesvědčivosti křesťanství

K prohlédnutí tohoto hodnocení je nutné si představit Ježíše Krista, jak přihlíží otázce dvou středověkých křesťanů: Pod „jednou“ nebo pod „obojí“? Katolík nebo protestant? Když dotázaný dá nevhodnou odpověď – následuje rána cepem...   celý článek »

Věda a výzkum krátce (185)

Na technické univerzitě v Limě v Peru vznikl reklamní billboard, který z ovzduší získává vodu. Filtruje ji, ukládá a rozdává lidem v okolí. Experimentální provoz potvrdil, že za méně než 4 měsíce dokáže jediný billboard vytvořit...   celý článek »

Levné triky pro krásu

Zkrášlování a péče o pleť nemusí z peněženky vytáhnout mnoho peněz. Zkuste některé z osvědčených triků našich prababiček. Poklady, které běžně najdete ve špajzu, dokáží hotové zázraky. Olivový olej - Má blahodárný účinek na...   celý článek »

Příběhy z grafologie (14)

Dvaatřicetiletý Václav z Kralup se přihlásil ke studiu na vysoké škole. Nyní má však obavy, že technicky náročné studium nezvládne. Prodělal dost složitý život a vyzkoušel i drogy. Je dosud svobodný. Mimo jiné ho znepokojilo to,...   celý článek »

Kjóto – perla japonské kultury (1)

Více jak tisíc let bylo Kjóto hlavním městem Japonska. Právě sem umístil japonský císař své sídlo na samém konci 8. století. Město má dnes vedle starého císařského paláce na 1600 buddhistických chrámů a více jak 400 šintoistických svatyní...   celý článek »

Soupeří s drsnou přírodou

Každým rokem v březnu se Anchorage, největší město na Aljašce, stává dějištěm nádherného představení. Startuje tady nejznámější a nejprestižnější závod psích spřežení Iditarod. Tisíc osm set kilometrů dlouhá cesta...   celý článek »

Zavolat, nebo poslat SMS zprávu?

Mobilní telefony výrazně ovlivňují náš život a staly se jeho neodmyslitelnou součástí. Mnohé lidi natolik ovládl, že bez něj nedokážou existovat ani minutu. Názory na jeho vhodnost používání se liší podle věku. Jak vyplynulo...   celý článek »

Seznamovací triky - Kde hledat muže snů

Je vám třicet, pětačtyřicet, překročila jste padesátku a trápí vás samota? Možná, že už jste se za svým milostným životem rozhodla zavřít dveře, ale někdy si říkáte, proč to nezkusit. Nenechávejte hledání partnera na náhodu.   celý článek »

Rady ke květinám

- Darované květiny mají mít vždy lichý počet.
- Květiny v květináči dáváme dobrým známým, o kterých víme, že tím uděláme radost...
   celý článek »

Atraktivní ubytování pro Vás.
view counter