Chytrý špičkový marketing.
view counter
Dnes je Středa - 20. srpen 2014, svátek má  Bernard ,  zítra Johana

Vítejte na Doplnek.com

Strašidelná místa - Obávaní škrtiči

Na Šumavě a v Pošumaví se v dávné minulosti vyskytovala celá plejáda strašidel a obávaných bytostí. Mezi ně patřili i zákeřní škrtiči. Prostí lidé věřili, že jde o zplozence pekla, případně agresivní přízraky zemřelých. Historici ale vše vysvětlují jinak a střízlivěji. Prý...   celý článek »

Záhada malajského jezera - Tasek Bera

Blankytně modré vody této osamělé vodní plochy jsou obklopeny hustou džunglí, přesto ale její břehy nejsou zcela osiřelé. V těsné blízkosti žijí Semelajové, pokojní lesní lidé, kteří již od dávnověku uctívají obří ještěry a na jejich počest pořádají dokonce magické...   celý článek »

Když zlobí štítná žláza…

Jak poznat, že s ní není něco v pořádku? Jedním z nejčastějších příznaků je dramatické kolísání váhy. Pokud se snažíte zhubnout a navzdory všelijakým dietním omezením je výsledek mizivý, nechte si zkontrolovat štítnou žlázu. Stejný postup je třeba volit, když...   celý článek »

Guatemalské rituály

„Radost je jediná emoce, která léčí“, říká Dominik Tom Tetík. Zabývá se výkladem mayského stromu života, kineziologií, muzikoterapií a šamanskými technikami. Práce je pro něj prostředkem k probouzení lidí k prožívání přítomnosti a vědomému způsobu života. Hlavní...   celý článek »

Pečujeme o květiny v bytě

Řezaným květinám je třeba měnit vodu denně a dávat jim co možná nejchladnější, čerstvě natočenou. Pokojové květiny musíme pravidelně přihnojovat. Napřed však květiny zalijeme a potom přidáme roztok s umělým hnojivem.    celý článek »

Koda - posvátný pramen

Posvátný pramen – krasová vyvěračka ve výšce 370 m n.m., vysoko v lese nad osadou Srbsko a řekou Berounkou. Vážou se k ní pověsti o čarodějnici – dávné bohyni osudu Kotys. Za úplňkových nocí sem jezdí napájet svého bílého koně. Sám název Koda (kódovat)...   celý článek »

Co jíst, když máte lupy

Lupy ve vlastech mohou být následkem špatných stravovacích návyků. Mrkvový salát nebo sklenice mrkvové šťávy vyrovná vitaminový deficit, který často způsobuje tvorbu lupů. Jestliže je výskyt lupů spojen s padáním vlasů...   celý článek »

Kam zmizel David Copperfield?

Vzpomínáte na svého času nejpopulárnějšího iluzionistu na světě, na Davida Copperfielda? Neskutečné kouzelnické triky a megashow charakterizovaly tohoto tajemného muže s havraními vlasy a uhrančivým pohledem. V posledních letech mediální zájem o jeho...   celý článek »

Jak se medicína dostala na scestí (5)

Farmaceutický průmysl vytvořil stovky tisíc různých drog, z nichž každá je pro lidské tělo nepřirozená a škodlivá, a tak byl tento „přínos“ těžce vykoupen prudkým nárůstem chronických nemocí, z nichž mnohé považují současní vědci za nevyléčitelné,...   celý článek »

Psychickou sílu, zdraví a probuzení vědomí získáte nejrychleji s AVS přístrojem

AVS přístroj dokáže vylepšit mnoho věcí v životě. Takové, na které si člověk sám netroufá nebo s nimi stále zápasí – nebo vůbec netuší, že je lze změnit! Tohoto guru, léčitele používají či doporučují všem lidem také osobnosti alternativní medicíny, jako je Vlasta Marek,...   celý článek »

Věda a výzkum krátce (153)

Obecně se míní, že zpěv ptákům slouží k nalákání samičky a vymezení teritoria. Ovšem ornitologové z Baltimoru tuto domněnku zpochybnili. Jejich studie prokázala, že zpívá i množství samiček. Tým přírodovědců zkoumal...   celý článek »

Léčivé zlato včel - Med

Pojďte se dozvědět něco o včelkách a jejich léčivém produktu - medu. Kdo užívá med pravidelně, provádí vlastně určitou prevenci před onemocněním. Možná budete překvapeni, co všechno tato surovina dokáže…   celý článek »

Poradna eft - partneři odchází

Zajímá mě, zda je možné nějakým způsobem změnit moji situaci, která se týká vztahů s muži. Měla jsem několik partnerských vztahů a všechny skončily stejným způsobem. Vždy vše vypadá skvěle, rozumíme si a přitahujeme se. Po čase se zřejmě něco stane, já však...   celý článek »

Magie květin (2)

Postupme tentokrát od spíše obecných úvah o květinách k jejich nejznámějším druhům. Začněme od jara. Máme štěstí, že v trávě nalezneme nepatrné fialové body? Tak jako se pokora někdy obtížně hledá v nitru, protože se nevystavuje na odiv, je to i s obyčejnou...   celý článek »

Spiritismus je víra v život po smrti

Spiritismus je víra v posmrtný život a komunikaci s dušemi zemřelých prostřednictvím média. Za zakladatele spiritismu je považován Allan Kardec, jehož pět knih vydaných v letech 1857–1868 je základem spiritistického učení.   celý článek »

Romantické wellness pobyty pro Vás.
view counter