ict Pro - kurzy, školení, konzultace
view counter

Levný plyn, energie! Výhodné volání! Přivýdělek...

                                           (Praha)

 

Proč GLOBAL ENERGY?

 

Aktivace ZDARMA !!!
 
Jsme mladá, moderní a dynamicky se rozvíjející společnost, založená na seriozním a spolehlivém přístupu k zákazníkům. Společnost GLOBAL ENERGY je členem skupiny GLOBAL CARE, která již 5 let poskytuje programy levného volání a pomáhá tak šetřit rodinné rozpočty. Již nyní navíc připravujeme další a další projekty zaměřené na hlavní zákaznické principy jako je: úspora, kvalita, péče a vždy něco více…
 
   
Služeb GLOBAL CARE využívají klienti všeobecné známosti a celorepublikové působnosti. Namátkou vybíráme:
 
 
7 věcí, které byste měli vědět
 
Monopoly skončily a díky tomu máte možnost vybrat si své dodavatele elektřiny a plynu a ušetřit tak nezanedbatelné peníze! Jak na to a jak k tomu můžete využít portál Ceny energie?
1.     Každý může odejít ke konkurenci!
 
Monopoly na elektřinu a plyn skončily. Ať už bydlíte ve velkém městě nebo na vesnici, vždy si můžete vybrat z nabídek více než 10 společností, které se liší cenami a poskytnutými službami. Mnozí dodavatelé mají v nabídce více tarifů. Jste si jisti, že máte ten nejvýhodnější?
 
2.     Proč měnit dodavatele? Úspora a bonusy!
 
Základní otázka je jasná. Proč byste se měli vůbec zabývat cenami energie? Ze stejného důvodu, jako se zajímáte o ceny potravin nebo vyúčtování od svého mobilního operátora. Můžete ušetřit, můžete přejít k operátorovi s kvalitnějšími službami a lepší nabídkou. Za energie každý rok zaplatíte desítky tisíc korun ročně. Každé procento úspor se tedy hodí.
 
3.     Změna dodavatele je zadarmo
 
Na změnu dodavatele elektřiny a plynu má každý ze zákona právo. Změna v souladu se smluvními podmínkami musí být bezplatná a váš stávající dodavatel nemá možnost ji odmítnout.
 
http://www.cenyenergie.cz/Files/ResizedImages/FckGallery/IS4981236_-1x250.jpg
 
4.     Kolik můžete ušetřit?
 
Než se do změny dodavatele pustíte, potřebujete samozřejmě vědět, zda se vám změna vyplatí. Připravili jsme pro vás kompletní kalkulačku, která udělá veškerou práci za vás! Stačí dvě kliknutí a zjistíte, zda můžete ušetřit stokoruny nebo tisíce. Dozvíte se, jestli jste vybrali správného dodavatele a jestli vám někdo jiný nenabídne něco navíc.
 
5. Jak změna dodavatele probíhá?
 
Změna je jednoduchá. Stačí podepsat sdruženou smlouvu o dodávce elektřiny (plynu) s novým dodavatelem a zároveň mu udělit plnou moc k vyřízení všech důležitých úkonů souvisejících se změnou (zejména výpovědí vaší stávající smlouvy).
 
 
Jak přejít

KROK 1
Připravte si poslední roční vyúčtování elektřiny a/nebo zemního plynu, číslo bankovního účtu, případně také spojovací číslo SIPO. Z těchto dokumentů zjistíte veškeré údaje potřebné k sepsání nové smlouvy.
 
KROK 2
Díky našim vyškoleným poradcům máte možnost získat porovnání vašich plateb u stávajícího dodavatele s cenami, které vám nabízí GLOBAL ENERGY. Vše se dá vyřídit po telefonu.
 
KROK 3
Na Vaší adresu Vám zašleme smlouvu a plnou moc k zastupování při změně dodavatele elektřiny a/nebo plynu. Tyto formuláře podepište a odešlete v odpovědní obálce zpět na adresu:
 
GLOBAL ENERGY, a.s.
P. O. BOX 20
370 07 České Budějovice
 
KROK 4                                                                                                                                                                                             
Pokud podepsanou smlouvu obdržíme do 20. kalendářního dne v měsíci, ještě v daném měsíci je zahájena komunikace s původním dodavatelem a příslušnými úřady. V ostatních případech jsou kroky ke změně dodavatele zahájeny až v následujícím měsíci.
 
KROK 5
GLOBAL ENERGY za Vás podá výpověď u současného dodavatele. Od 1. kalendářního dne následujícího měsíce začíná běžet výpovědní lhůta, která je zákonem stanovena na 3 měsíce. Pokud jste se současným dodavatelem podepsali smlouvu na dobu určitou, nebo s jinými podmínkami ukončení, respektujeme  výpovědní lhůtu dle této smlouvy.
 
KROK 6
Základní informace o průběhu změny dodavatele obdržíte formou SMS zprávy.
 
KROK 7
Po uplynutí výpovědní lhůty se od 1. kalendářního dne následujícího měsíce stává Vaším dodavatelem elektřiny a/nebo zemního plynu společnost GLOBAL ENERGY, a.s. Do 5 pracovních dnů obdržíte uvítací dopis spolu s rozpisem záloh na následující období. Celá změna dodavatele je pro Vás pouze administrativní, nemusíte se obávat jakýchkoliv změn připojení do sítě či výměny elektroměru nebo plynoměru.
Snahou GLOBAL ENERGY je, aby celý proces proběhl bez komplikací a co nejrychleji. V optimálním případě bude přechod trvat zhruba 3 – 4 měsíce. Tato doba je pouze orientační a může se prodloužit z důvodu nutnosti opravy nebo doplnění informací ve smlouvě. Rozhodující je také smluvní výpovědní lhůta s původním dodavatelem.
 Změna dodavatele je uskutečněna pouze v případě splnění všech legislativních podmínek.
 
Sazebník zvláštních služeb
 
SMS upomínka
zdarma
Písemná upomínka
180 Kč
Poplatek za znovupřipojení
2.000 Kč
Poplatek za mimořádné vyúčtování (samoodečet)
120 Kč
Poplatek za mimořádné vyúčtování (odečet distributorem)
300 Kč
Poplatek za vystavení opisu faktury/ daňového dokladu
zdarma
Poplatek za vystavení kopie smlouvy
50 Kč
Ceny zvláštních služeb jsou uvedeny bez DPH a jsou platné od 4.11.2010.
      
      
 
Rozhodnutí je jen na vás, těšíme se na spolupráci.
 
 

 


 

 

 

Vyděláváš ze všech sil,
abys trošku slušně žil?
To, co člověk vydělá,
spotřebuje docela.
Výplata se kutálí,
za co jsme ji rozdali?
Potácíš se po obchodech,
slevy bereš po třech schodech.
Do toho tě ještě straší,
copak bude zase dražší?
Drogerie, energie, světlo, teplo...
… to se žije...
Často už ti nebývá,
dobře ani u piva.
Proč být pořád uhoněný?
Chce to ovšem jisté změny!

Objednávka hotová,
pěkně v klidu domova!
Nakupovat, vařit, prát…
to fakt nejde odbourat.
Voda, teplo, energie,
bez toho se nevyžije.
Proč se ale nepokusit,
neplatit víc, nežli musíš?
Už se t'ukáš do čela?
ta změna ti vydělá!
Spokojenost = motivace,
peníze se budou vracet.

 

 

Součastná moderní domácnost

 

 

 

view counter