ict Pro - kurzy, školení, konzultace
view counter

Šokující odhalení (1)

view counter

Tajné výzkumné středisko Zóna 51 (Krajina snů) popsali mnozí jeho bývalí zaměstnanci. Navzdory tomu je příběh Dana Burischa fascinující. Je to sága o člověku, kterého zaměstnavatelé drželi v zajetí až do jeho smrti. Život sedmatřicetiletého Dana Burischa je podrobně zmapován. Už od dětství byl nadaný na mikrobiologii. Jeho vzdělání bylo neobyčejně rozsáhlé: biolog, psycholog, doktor mikrobiologie a molekulární genetiky. Pracoval i v armádě jako kapitán vojenského námořnictva a později byl zařazen pod tajným označením Aquarius (Vodnář), vědecký stupeň utajení MB III (mikrobiolog třetího stupně), později MB IV. Roku 1991°ho odvedli na práci v jednotce biologických zbraní do Iráku v rámci operace Pouštní bouře a po jejím skončení ho vyznamenali za válečné zásluhy.

 

Poslední úloha
V roce 1994 vypracoval Aquarius
raport Q – 94 – 109A s kódovým názvem COSMIC – MAGIC o vzorcích z EBE (mimozemská biologická jednotka). Jeho poslední úloha, na které pracoval až do září roku 2002, měla krycí název Star Flower 1 a týkala se „zárodku Genesis“.  Jak vyplývá z informací, které získal předseda Skywatch International Bill Hamilton, Dan skutečně pracoval na úloze související se živou mimozemskou bytostí (EBE). Dan se zabýval objasněním úlohy složitých proteinů v buňkové membráně a analýzou ekosystémů, ale velmi ho zaujaly i anomálie na Marsu a možnost existence života na něm. Pracoval v podzemní biologické laboratoři na úrovni 4. Bezpečnostní opatření na vstup do tohoto prostoru byly mimo jiné skenování duhovky a hlasové identifikace.

 

Úžasná zjištění
V tajném středisku se řešily mnohé projekty týkající se mimozemských biologických jednotek (projekt Aquarius), spojení s nimi (projekt Sigma), pohonných systémů (projekt Galileo), technologií zbraní (projekt Sidekick), cestování v čase (projekt Looking Glass). Dan všechny znal. Tvrdil, že mohl číst zprávy týkající se cizích bytostí a jejich technologií, mezi kterými našel něco, co se nazývalo „linie konvergencie (shody) času“ a objasňovalo, proč jsou tyto bytosti na Zemi, co tu dělají a proč sbírají vzorky různých forem života. Dan složil přísahu zachování tajemství a je pochopitelné, že se bál. Zjistil úžasné věci, neboť pochopil příčiny kamufláže záležitostí okolo mimozemského života. Když se mu podařilo věci pospojovat, všechno mělo najednou svůj význam a on byl šokován pravdou, zázrakem prostoru, času a života. V souladu s novými názory evoluční biologie překračující darvinismus Dan odhalil, že život pochází z kosmu, že existuje „semeno Genesis“. Většina toho, co Dan psal ve svých poznámkách, má velmi technický charakter a týká se protokolů a procedur. Dan Burisch, který pracoval ve sféře 51/S4 a odvážil se demaskovat genetické experimenty, už bohužel nežije.
Pokračování příště
(mz)