Chytrý špičkový marketing.
view counter

Šokující odhalení (1)

view counter

Tajné výzkumné středisko Zóna 51 (Krajina snů) popsali mnozí jeho bývalí zaměstnanci. Navzdory tomu je příběh Dana Burischa fascinující. Je to sága o člověku, kterého zaměstnavatelé drželi v zajetí až do jeho smrti. Život sedmatřicetiletého Dana Burischa je podrobně zmapován. Už od dětství byl nadaný na mikrobiologii. Jeho vzdělání bylo neobyčejně rozsáhlé: biolog, psycholog, doktor mikrobiologie a molekulární genetiky. Pracoval i v armádě jako kapitán vojenského námořnictva a později byl zařazen pod tajným označením Aquarius (Vodnář), vědecký stupeň utajení MB III (mikrobiolog třetího stupně), později MB IV. Roku 1991°ho odvedli na práci v jednotce biologických zbraní do Iráku v rámci operace Pouštní bouře a po jejím skončení ho vyznamenali za válečné zásluhy.

 

Poslední úloha
V roce 1994 vypracoval Aquarius
raport Q – 94 – 109A s kódovým názvem COSMIC – MAGIC o vzorcích z EBE (mimozemská biologická jednotka). Jeho poslední úloha, na které pracoval až do září roku 2002, měla krycí název Star Flower 1 a týkala se „zárodku Genesis“.  Jak vyplývá z informací, které získal předseda Skywatch International Bill Hamilton, Dan skutečně pracoval na úloze související se živou mimozemskou bytostí (EBE). Dan se zabýval objasněním úlohy složitých proteinů v buňkové membráně a analýzou ekosystémů, ale velmi ho zaujaly i anomálie na Marsu a možnost existence života na něm. Pracoval v podzemní biologické laboratoři na úrovni 4. Bezpečnostní opatření na vstup do tohoto prostoru byly mimo jiné skenování duhovky a hlasové identifikace.

 

Úžasná zjištění
V tajném středisku se řešily mnohé projekty týkající se mimozemských biologických jednotek (projekt Aquarius), spojení s nimi (projekt Sigma), pohonných systémů (projekt Galileo), technologií zbraní (projekt Sidekick), cestování v čase (projekt Looking Glass). Dan všechny znal. Tvrdil, že mohl číst zprávy týkající se cizích bytostí a jejich technologií, mezi kterými našel něco, co se nazývalo „linie konvergencie (shody) času“ a objasňovalo, proč jsou tyto bytosti na Zemi, co tu dělají a proč sbírají vzorky různých forem života. Dan složil přísahu zachování tajemství a je pochopitelné, že se bál. Zjistil úžasné věci, neboť pochopil příčiny kamufláže záležitostí okolo mimozemského života. Když se mu podařilo věci pospojovat, všechno mělo najednou svůj význam a on byl šokován pravdou, zázrakem prostoru, času a života. V souladu s novými názory evoluční biologie překračující darvinismus Dan odhalil, že život pochází z kosmu, že existuje „semeno Genesis“. Většina toho, co Dan psal ve svých poznámkách, má velmi technický charakter a týká se protokolů a procedur. Dan Burisch, který pracoval ve sféře 51/S4 a odvážil se demaskovat genetické experimenty, už bohužel nežije.
Pokračování příště
(mz)