ict Pro - kurzy, školení, konzultace
view counter

Skrytá tajemství celebrit - Rocker byl obětí únosu UFO!

view counter

Zpěvák Sammy Hagar v knize svých pamětí prozradil, že se opakovaně setkal s mimozemšťany. Když mu byly asi čtyři, viděl něco, co prý vypadalo jako auto bez kol. Bydlel tenkrát s rodiči na vesnici a ta věc plula nad polem a vytvářela velkou písečnou bouři. Další podrobnosti si nepamatuje, vzpomínky jako by mu někdo vymazal. A před 21 lety opět uviděl cosi jako vesmírnou loď a dvě postavy uvnitř. Ty se napojily na jeho mysl a komunikovaly s ním, unesly ho! Údajně bylo cosi nahráno do jeho mysli a naopak staženo z jeho mozku, došlo k přenosu dat a informací, on přitom vše ale vizuelně vnímal a sledoval. Téma sci-fi se pak objevilo i v několika Hagarových skladbách. Zpěvák přiznává, že o tom dříve nemluvil, protože nechtěl vypadat jako blázen. Ale cítí strach, ví, že je ve vesmíru život…
Podívejme se, co nám o rockerovi řekne numerologický náhled.

 

Osudové číslo 9, které vychází z jména, ukazuje na humanitární zájmy, předznamenává představivost a tvůrčí nadání, to, že pro něj budou důležité láska a přátelství. Vzhledem k tomu, že často používá přezdívku, je třeba brát v potaz vliv čísla 7, které mu dává vztah k okultu a tendenci zabývat se duchovním či psychickým zkoumáním světa. Životní číslo 8 vibruje s planetou Saturn, jež reprezentuje moudrost, učení prostřednictvím zkušeností, stabilitu, odpovědnost i opatrnost, sebekontrolu. Číslo roku narození 3 ho vede v komunikaci s okolím, propůjčuje mu životní jiskru a osobní kouzlo. Den narození symbolizuje samostatnost, bystrost a nadání, ovšem také označuje zranitelnost (za určitých okolností se mohou přihlásit pocity méněcennosti, rychlý pokles sebevědomí). Letošek je pro Sammyho Hagara spojen s energií čísla 1. Může prožívat potíže ve vztazích, poroste jeho potřeba osobní nezávislosti. Může to pro něj být rok nových plánů a začátků, změn. Musí se sám snažit o to, aby vedly pozitivním směrem.
(rid)

 

DODATEK

Americký rockový zpěvák, kytarista a skladatel Sam Roy „Sammy“ Hagar se narodil 13. října 1947. Je tedy zrozencem znamení Váhy pod vlivem Saturnu, což mu dává do vínku určitou skromnost a šlechetnost. Sam Hagar byl svého času druhým zpěvákem skupiny Van Halen a jako člen této kapely byl také v březnu roku 2007 uveden do rockandrollové síně slávy. V současné době zpívá s hard rockovou skupinou Chickenfoot.