Chytrý špičkový marketing.
view counter

Opál nosí štěstí

view counter

Kámen patřil mezi nejstarší materiály, vznikaly z něho nejrůznější primitivní nástroje. Člověk brzy pochopil, že není kámen jako kámen. Některý je tvrdý, lesklý, jiný měkčí, protkaný žílami, další krásně odráží světlo ve svých podivuhodných krystalech. Psychotronici vědí, že kameny, stejně jako každá hmota, vyzařují energii. Tato energie může mít i léčivé účinky.

 

Kámen lásky

Většina starých národů považovala za kámen lásky granát. Symbolizuje vášeň a čisté srdce. Obdarovává svého majitele životní silou, podněcuje k činnosti, podporuje sexuální aktivitu, nadšení a vytrvalost. Upravuje hormonální poruchy, pomáhá při nemocích srdce, při zánětech a zmírňuje bolesti pohybového aparátu. Jako talisman chrání před nehodami, ochraňuje před uhranutím a zlými úmysly.

 

Kámen vášně

Nejvzácnější drahokam, rudý rubín, je symbolem vášně a sexuality, posiluje intuici, harmonii a lásku. Chrání před negativními vlivy okolí. Léčí zejména krevní choroby, pomáhá při chudokrevnosti, má posilující vliv na srdce, krevní oběh. Největší rubín světa je zřejmě rubín v české svatováclavské koruně.

 

Kámen štěstí

Ve středověku se věřilo a dodnes východní národy považují opál za nositele štěstí. Podporuje uskutečňování našich přání, inspiraci a je vhodný pro soustředění. Římané v něm spatřovali zhmotnělou důstojnost a moc. Chrání nositele před melancholií, depresí, sebevražednými sklony.

 

Kámen věčného mládí

Za kámen věčného mládí je považován akvamarín. Pomáhá udržovat mládí, zpomaluje proces stárnutí, dodává svěžest a harmonickou lásku. Přináší spokojenost, mírní podráždění a agresivitu.
(žuk)