Chytrý špičkový marketing.
view counter

Máte dost času?

view counter

Na tuto otázku asi většina z vás odpoví ne. Stejným způsobem odpovídá devadesát procent lidí. Zdá se, že času nemáme nikdy dostatek, ale čas je přesně tím, co s ním sami uděláme. Pokud spěcháme a žijeme hekticky, nebudeme mít času nikdy dost a stále nás bude pronásledovat pocit, že nic nestíháme a jsme v jednom kole. Pusťte z hlavy myšlenku, že musíte zvládnout vše.

Dobře zvládnout všechny úkoly a povinnosti prostě nelze. Musíte si vybrat, co je pro vás důležité, stanovit si priority a podle toho jednat a konat. Čím dříve si uvědomíte tuto osvobozující pravdu, tím se nám bude žít lehčeji a budeme spokojenější. Nespěchejte tolik, máte k dispozici celý svůj život.

 

Co vám brání ve štěstí

Každý z nás touží být šťastný. A co vám v tom brání? Třeba máte obavy z budoucnosti, nebo se nedokážete odpoutat od minulosti, nebo jsou ve vašem životě věci, které se vám nelíbí a které byste chtěli změnit. Radost i utrpení jsou plody našeho správného či špatného jednání a myšlení. Utrpení si často způsobujeme sami, jste tak nešťastní, jak si sami připouštíme. Chtějte to změnit, každý z nás je plně zodpovědný za svůj život.

Když budete chtít, všechno dokážete! Rozhodněte se právě nyní, a pokuste se svůj život přeprogramovat a nasměrovat ke štěstí a úspěchu. Jste dostatečně silní, vše je jen věcí vašeho rozhodnutí, odvahy, pocitů a myšlenek. To, jak se díváte na svět kolem sebe, tak se ve vašem životě svět projevuje. Přemozte tedy sami sebe a vysílejte do světa jen ty signály, které jsou v souladu s láskou, mírem, svobodou, porozuměním, vděčností, odpuštěním a soucitem. Každý z nás má právo být šťastný, milovaný a vážený a užívat si každý den svého života.

(jam)