Chytrý špičkový marketing.
view counter

Léčebné účinky kamenů

view counter

Afričtí šamani, Tibeťané a Indové často používají vzácné kameny k léčení. Každý kámen má duši a vnitřní sílu. Je třeba víry a maximálního soustředění na kámen, kterému svěřujeme své problémy. Přikládání kamenů na bolestivá místa nebo nošení kamenů v kapse oděvu či v peněžence je zcela individuální a fantazii se meze nekladou. Pravidlem by mělo být ošetření kamene poté, co ho získáme. Kámen ponoříme do roztoku slané vody, aby se odstranily nečistoty a případně i cizí vibrace. V prvních dnech udržujeme kontakt s kamenem zahříváním v dlani a tím do něho přeneseme své osobní vibrace. Pokud dodržíte tato jednoduchá pravidla a budete brát svůj vztah ke kameni vážně, dočkáte se určitě dobrých a možná i překvapivých výsledků.

 

Fluorit pomáhá při učení, posiluje vůli, zesiluje smysl pro zodpovědnost a nalezení smyslu života. Posiluje i naše rozpoznávací schopnosti a má uklidňující vliv na nervový systém. Pomáhá také při kloubních bolestech a dodává energii.

Citrín rozvíjí intelektuální schopnosti, zjasňuje myšlení, symbolizuje moudrost a úspěch, posiluje sebevědomí a vůli prosadit se v životě. Starším lidem dodává energii, podporuje imunitní systém organismu a chrání před negativními účinky záření.

Opál je vhodný pro soustředění a podporuje uskutečňování našich přání. Rozšiřuje duševní inspiraci, zmírňuje zažívací potíže, léčí oční nemoci a zklidňuje srdeční činnost.

Olivín je už od dávných dob vážený a oblíbený polodrahokam. Podporuje duševní inspiraci a koncentraci, pomáhá odstraňovat melancholii a špatnou náladu a podporuje pocit jistoty u citově labilních osob. Má velký vliv v celé psychické oblasti. Je používán proti revmatismu, dně, zánětu kloubů a při cévních onemocněních.

Safír je označován za kámen víry, odstraňuje duševní zmatek, posiluje rozum a pozitivní charakterové vlastnosti. Má značný léčebný účinek na řadu nemocí - snižuje horečku, vysoký krevní tlak, zmírňuje bolesti, pomáhá při astmatu a je dobrým prostředkem k odstranění nespavosti.
(jam)

 

DODATEK
Kámen nikomu nepůjčujte, protože může ztratit své kladné účinky působením cizí vibrace, na kterou není naladěn.

 


 

...Telefonujte nejlevněji na českém trhu...