Chytrý špičkový marketing.
view counter

Krystaly času

  • Databáze informací:
view counter

Před tisíci lety žil v jedné nepálské vesnici zemědělec Pu Long. Měl sedm svých dětí, jedno menší než druhé, a pět mladších bratrů, o které se musel starat, ženu a přestárlé rodiče. Pu Long pracoval na svém kousku rýžového pole od úsvitu do úsvitu. Otrocká práce, věčný hlad, neustálé napětí a starost o blízké rychle změnila mladého muže ve starce. Shrbil se, tvář se pokryla hlubokými vráskami, ale hlavně každým dnem více cítil, jak ho opouštějí síly.Zoufale přemýšlel, jak nabrat nové. Jeho moudrá žena Mej mu poradila, aby se vydal do Tibetu, kde v jednom ze starých buddhistických klášterů žijí mniši, jež vládnou tajemstvím dlouhověkosti. Zemědělec se vydal na dlouhou cestu. Nakonec se dostal až k Osvícenému, který mu řekl, že všechny jeho problémy vyřeší krystaly času. Podal mu několik průzračných krystalků a poučil ho, jak s nimi zacházet. Jsou původem kouzelné, mohou naplnit organismus silou a energií, mohou zastavit čas, darovat dlouhý život. Tak se Pu Long stihne postarat se o své děti a mladší bratry…

 

Vraťme se do našeho času. Ve 21. století s jeho bláznivým rytmem se také člověk snaží oddálit stáří, uchovat si co nejdéle sílu, odolnost, zájem o život. A tak se z hlubin věků opět vynořily tajemné krystaly buddhistických mnichů – učenci dokázali, že přírodní krystaly vytvořené určitým způsobem jsou schopné omlazovat buňky lidského organismu, tedy oddálit stáří. Jak je známo, proces stárnutí představuje určitý soubor vnějších a vnitřních negativních změn ve všech buňkách našeho těla. A jestli jsou vnější změny věkem viditelné – vrásky, ztráta vlasů, ochablost pokožky, tak vnitřní stárnutí buněk se tak neprojevuje, ale existuje. Při každém dělení buňky vznikají dvě úplně stejné nové kopie, ale už s menším množstvím vnitřní energie. Postupně se energické buňky nahrazují pasivnějšími a naše tělo pomalu stárne a umírá.

 

Jak pozastavit tento proces? Ukazuje se, že jsou to hlavně přírodní krystaly schopné vracet vnitřní energii našim buňkám. Krystaly času se kladou na určitá místa na těle v době spánku nebo meditace. Člověk to vůbec nepozoruje, ale ony začínají „pracovat“ – omlazovat vnitřní buňky. Jenom se nesmí čekat okamžitý efekt – ten je jen v pohádkách. V reálném životě je třeba obrnit se trpělivostí. Jestliže se změny vnitřního energetického stavu projeví už po jednom – dvou měsících, tak vnější, kosmetické změny nejdříve za tři - čtyři měsíce po každodenním používání krystalů. Dokonce i potom, až se dosáhne omlazení, musí se krystaly používat dál. Současní buddhističtí mniši s úspěchem využívají krystalů i dnes po dobu čtyř až pěti let a pak je vymění za nové.

 

Jak se krystaly času používají? Obyčejně se rozloží po těle ve čtyřech pozicích:

l. Na čele – k omlazení pokožky tváře a k aktivizaci práce buněk hlavního mozku.
2. Na hrudi – k omlazení buněk srdečně cévního systému a k aktivizaci práce plic.
3. Na břiše – k omlazení buněk vnitřních orgánů a aktivizaci trávicí soustavy.
4. Na kosti stydké nebo pánevní – k omlazení pohlavních buněk, zvýšení potence a pohlavní aktivity
(han)