Chytrý špičkový marketing.
view counter

Buďte fit - Bylinková lékárnička

view counter

Sila rostlin může ulevit od mnoha obtíží. Únava, ospalost, stres nás provázejí každý den. Bylinky na ně mohou skvěle posloužit, jen si vybrat správný druh.

Čaj na nervy. Doporučeným lidovým prostředkem jsou meduňka, levandule, řebříček, třezalka tečkovaná. Mají tišící účinky ve stresových situacích spojených s nespavostí a psychickou nestabilitou. Budou pravým balzámem na nervy, navodí pocit pohody.

Pro dobrý spánek. Sáhnout můžete po růžovém ibišku, nehtíku, slézu lesním, meduňce. Lahodný bylinný čaj působí na uvolnění celého organismu, podpoří hluboký a příjemný spánek, po němž se budete cítit odpočatí a svěží.

Vyčerpaný organismus. Každodenní stres, nutnost skloubit rodinný a profesní život, starosti o rodinu přináší vyčerpání a únavu. Místo kávy na povzbuzení zkuste ženšen, mátu peprnou nebo malinu lesní. Látky obsažené v těchto rostlinkách pomáhají organismus regenerovat, zahánět skleslost, celkově tělo posílit.

Proti nervozitě. Na žaludeční neurózu, křeče v oblasti žaludku způsobené stresem, neurotickými poruchami, neklidem, pro pocit štěstí působí jako podpůrný prostředek kopřiva, šalvěj lékařská, levandule. Také baldrián účinkuje podobným způsobem.
(ruch)